Gwiazdy

Jolanta Ogar-Hill i jej żona powitały na świecie córkę. Dziewczynka nosi dwa imiona

Gwiazdy

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Źródło:
abcnews.go.com
Jolanta Ogar-Hill, Esperanza Hill, Hunter Nadzieja

W życiu Jolanty Ogar-Hill ostatnio sporo się dzieje. Kilka miesięcy temu utalentowana sportsmenka zdobyła srebrny medal na igrzyskach olimpijskich w Tokio. Teraz ma szansę odkrywać uroki macierzyństwa. Żeglarka i jej żona Esperanza Hill przywitały na świecie córkę. Dziewczynka urodziła się w szpitalu na Majorce i nosi niezwykle oryginalne imiona.

Jolanta Ogar-Hill i jej żona zostały mami

Jolanta Ogar-Hill jest szczęśliwą żoną uznanej reżyserki, Esperanzy Hill. Kobiety pobrały się w 2018 roku w Hiszpanii. W sierpniu br. żeglarka wywalczyła srebrny medal na igrzyskach olimpijskich w Tokio, nie była to jednak jedyna nowina, którą pragnęła podzielić się ze światem.

Gwiazdy o macierzyństwie

Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko?
Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko? Dzień Dobry TVN
wideo 2/3

Jeszcze przed końcem lata olimpijka z dumą ujawniła, że wspólnie z małżonką spodziewają się dziecka. Jak podaje serwis ABC News, dziewczynka przyszła na świat pod koniec listopada. 

Żona Jolanty Ogar-Hill urodziła

Córka Jolanty Ogar-Hill i Esperanzy Hill urodziła się przez cesarskie cięcie w szpitalu w Palma de Mallorca. Żeglarka była obecna przy porodzie, ale szczęśliwym mamom w tym szczególnym dniu towarzyszył również profesjonalny fotograf, który podjął się wykonania pamiątkowej sesji zdjęciowej. Kobiety nadały córce imiona Hunter Nadzieja. 

Zobacz także:

Zobacz wideo: Powrót polskich olimpijczyków. Były owacje od kibiców, były i podziękowania

Powrót polskich olimpijczyków. Były owacje od kibiców, były i podziękowania
Powrót polskich olimpijczyków. Były owacje od kibiców, były i podziękowania Powrót polskich olimpijczyków. Były owacje od kibiców, były i podziękowania

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło: abcnews.go.com

Źródło zdjęcia głównego:  AP/Associated Press/East News

Pozostałe wiadomości