medalistka

    medalistka

    W życiu Jolanty Ogar-Hill ostatnio sporo się dzieje. Kilka miesięcy temu utalentowana sportsmenka zdobyła srebrny medal na igrzyskach olimpijskich w Tokio. Teraz ma szansę odkrywać uroki macierzyństwa. Żeglarka i jej żona Esperanza Hill przywitały na świecie córkę. Dziewczynka urodziła się w szpitalu na Majorce i nosi niezwykle oryginalne imiona.

    Po nieudanym występie na igrzyskach w Rio de Janeiro, Kamila Lićwinko rozważała zakończenie kariery sportowej. Na szczęście, nie poddała się! W tym roku, w Londynie zdobyła upragniony medal. Jest pierwszą w historii Polką, która stanęła na podium Mistrzostw Świata w skoku wzwyż. Marcinowi Mellerowi i Kindze Burzyńskiej opowiedziała o trudzie przygotowań, radości, którą przynosi sukces, oraz o pracy i życiu z mężem-trenerem. Pani Kamilo: gratulujemy i życzymy samych sukcesów!

    W niedzielę w Dzień Dobry Wakacje: jakie emocje towarzyszą sportowcom, gdy walczą o olimpijskie medale? Na naszych kanapach złote medalistki z Rio: Magdalena Fularczyk-Kozłowska oraz Natalia Madaj. W programie również Hugh Grant i boska Meryl Streep skazani na sukces, czyli co zrobić, gdy przytłacza cię wyjątkowy talent? A także historia rapera o polsko-kenijskich korzeniach, który tworzy swoją muzykę w Chinach. Bądźcie z nami w niedzielę od 8:30! "Dzień dobry" powiedzą Wam Ania Kalczyńska i Filip Chajzer.

    Srebrna medalista olimpiady w Soczi. W czasie letniego treningu panczenistka Natalia Czerwonka doznała urazu kręgosłupa. Okazało się, że nie będzie mogła już uprawiać sportu. Trzy miesiące była usztywniona. Jak sama mówi" Czuje się drętwo". Już w grudniu chce zacząć jeździć na łyżwach. W studiu Dzień Dobry TVN dopowiedziała o tym, że wcale nie zmierza się poddać i zaskoczy jeszcze nas wszystkich.