Gwiazdy

Joanna Moro opowiedziała o relacjach z młodszą siostrą. "Mamy zupełnie różne sposoby wychowania"

Gwiazdy

Siostry Joanna i Kamila Moro wybrały inne ścieżki zawodowe. Mieszkają też w innych krajach, ale wciąż łączy je wiele. W Dzień Dobry TVN opowiedziały, jakimi są mamami.

Joanna Moro opuściła rodzinne Wilno

Joanna Moro i jej młodsza o 2 lata (i 9 miesięcy) siostra Kamila Moro-Jankowska urodziły się w Wilnie. Starsza Asia wyjechała na studia aktorskie w Warszawie i na stałe osiadła nad Wisłą. Ze względu na pandemię koronawirusa gwiazda już dawno nie była w rodzinnym domu. Przy okazji wizyty w studiu Dzień Dobry TVN połączyła się z siostrą na czacie wideo.

- Szkoda, że siostra wyjechała. Brakuje jej tu bardzo. Szczególnie, ze teraz nie możemy się spotkać. Zawsze spotykaliśmy się na święta, albo na wakacje, ale teraz to wszystko wyglądało inaczej. Ja ciągle mam nadzieję, że może kiedyś Joasia zrobi wielką karierę i wróci do rodzinnego Wilna - mówi Kamila Moro-Jankowska.

Joanna Moro z siostrą o wychowywaniu dzieci

Joanna Moro i Kamila Moro-Jankowska wybrały zupełnie inne ścieżki zawodowe. Młodsza z sióstr poszła w ślady mamy i została ekonomistką. W życiu prywatnym łączy je jednak znacznie więcej. Obie mają trójkę dzieci w tym samym wieku. Ostatni raz ich rodziny powiększyły się w 2020 roku.

- Moim zdaniem mamy zupełnie różne sposoby wychowania. Siostra na dużo pozwala swoim dzieciom. Ja jestem raczej stanowcza, ale nie wtrącamy się sobie wzajemnie - tłumaczy Moro-Jankowska.

Aktorka zgadza się z młodszą siostrą.

- Wydaje mi się, że w Wilnie jest bardziej surowy, jeszcze ten komunistyczny, styl wychowywania. (...) Ja chcę taki bardziej zachodni - dodaje.

Czego siostry Moro sobie zazdroszczą? Dowiesz się tego z materiału wideo.

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Autor: Mateusz Łysiak

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości