Gwiazdy

Joanna Koroniewska wita poniedziałek w jeziorze. Fani: "Działasz antydepresyjnie"

Gwiazdy

Bartosz Krupa/East News

Joanna Koroniewska wraz z rodziną wyruszyła na wakacje po Polsce. W mediach społecznościowych aktorka chętnie dzieli się wrażeniami podróży i inspiruje internautów. Poniedziałkowy poranek rozpoczęła od orzeźwiającej kąpieli w jeziorze.

Joanna Koroniewska – wakacje w Polsce

Wakacje w Polsce mogą być równie przyjemne jak te za granicą. Udowadnia to Joanna Koroniewska, która jakiś czas temu wyruszyła z bliskimi na urlop. W sieci aktorka pochwaliła się już korzystaniem z licznych atrakcji, m.in. wizytą w saunie czy opalaniem nad rzeką. Poniedziałkowy poranek gwiazda postanowiła spędzić aktywnie – kąpiąc się w jeziorze. Na Instagramie opublikowała radosne zdjęcie, a także zachęciła fanów do interakcji.

Poranna kąpiel w jeziorze. Ja to ZAWSZE muszę być na czasie. Jak myślicie, co przeglądam: 1. Listę rzeczy, które muszę zrobić W TYM TYGODNIU 2. Nową aplikację do zakupów online 3. Przeglądam insta. A jak tam Wasz poranek ?!! Stałe rytuały czy u Was COŚ nowego?!!

– zapytała swoich obserwatorów Joanna.

Joanna Koroniewska w jeziorze

Aktorka zachęciła fanów do dyskusji. Internauci chętnie dzielili się swoimi historiami i opowiadali o porannych rytuałach. Wśród odpowiedzi często wymieniane były: joga, medytacja czy pilates.

"Stałe rytuały: medytacja, uziemianie, przytulanie do drzew i wpis do dziennika wdzięczności Cudownego dnia", "Musi być bardzo ciepło, skoro poranek w jeziorze! U mnie stały rytuał, ale również coś nowego. Pozytywne myślenie i poranne afirmacje" – czytamy w komentarzach.

Niektórzy dziękowali także Joannie za jej pozytywną energię. Jak twierdzą internauci, gwiazda sprawia, że na twarzach wielu osób pojawia się uśmiech. "Działasz antydepresyjnie! Sama energia i pozytywne wibracje!" – chwalili fani.

Zobacz wideo: Nagrody dla twórców internetowych

Zobacz także:

Małgorzata Foremniak ma bardzo ambitną córkę. Czy Aleksandra poszła w ślady mamy? "Jest bardzo mądrą kobietą. Często się jej radzę"

Maja Sablewska topless na wakacjach w Grecji. "Co za figura"

Martyna Wojciechowska zaczęła ćwiczyć boks. "Balans, równowaga i mocne stanie na nogach. Niczego nie potrzebuję teraz bardziej"

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości