Gwiazdy

Joanna Koroniewska o hejcie: "Czy kiedy pojawią nam się pierwsze zmarszczki, to mamy się chować po kątach?"

Gwiazdy

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Joanna Koroniewska odniosła się do śmierci 30-latki z Pszczyny

Niewybredne komentarze publikowane w sieci to nieodłączny element postępu technologicznego, z którego wszyscy korzystamy. Media społecznościowe pozwalają dzielić się ze światem rozmaitymi treściami, ale korzystanie z nich niesie za sobą ryzyko zetknięcia się z hejtem. Przekonała się o tym Joanna Koroniewska, która niejednokrotnie musiała zmierzyć się z nieuzasadnioną krytyką dotyczącą wyglądu czy wieku. Aktorka postanowiła odnieść się do uszczypliwych uwag kierowanych pod jej adresem przez internautów.

Joanna Koroniewska o internetowym hejcie

Joanna Koroniewska chętnie udziela się w mediach społecznościowych. Na jej instagramowym profilu nie brakuje inspirujących treści i zabawnych relacji z życia codziennego. Nie dziwi zatem fakt, że komentarze pojawiające się pod postami aktorki zwykle przybierają formę komplementów, a nawet podziękowań za codzienną dawkę pozytywnej energii i dobrego humoru. Niestety, w skupisku różnorodnych wiadomości od czasu do czasu pojawiają się także słowa przesycone hejtem.

W odpowiedzi na niewybredne komentarze dotyczące wyglądu i wieku, Joanna Koroniewska zdecydowała się opublikować w sieci rozległy wpis.

- Jak to się stało, że dojrzałość, upływ czasu, a właściwie nawet starość są traktowane jako grzech czy powód do wstydu?! Czy kiedy pojawią nam się pierwsze zmarszczki, to mamy się chować po kątach, żeby nie urażać odczuć estetycznych innych, zapewne młodszych odbiorców? Czasem jestem ciekawa jak wyglądają ci bezkrytycznie oceniający moją "przemijająca urodę" - napisała aktorka, zmuszając tym samym swoich obserwatorów do głębokiej refleksji.

Walka z hejtem

Co 7. Polak doświadczył hejtu w sieci
Co 7. Polak doświadczył hejtu w sieci Dzień Dobry TVN
wideo 2/4

Zobacz wideo: Joanna Koroniewska wirtualnie rozbawia Polaków

Joanna Koroniewska wirtualnie rozbawia Polaków
Joanna Koroniewska wirtualnie rozbawia Polaków

Joanna Koroniewska odpowiada na krytykę

Pouczający post, w którym Joanna Koroniewska zamieściła także wybrane przykłady złośliwych komentarzy, natychmiast zwrócił uwagę internautów. Wielu z nich z przyznało aktorce rację, jednocześnie zapewniając ją o absurdalności przytoczonych uwag. Inni wyrazili głębokie ubolewanie nad postawą hejterów.

"Tragedia. Smutni ludzie. Jesteś piękna i starzejesz się normalnie", "Za stara, za młoda, za gruba, za chuda, co by się nie działo to ludzie i tak będą krytykować... a tu trzeba cieszyć się życiem i życzyć sobie kolejnych lat w zdrowiu. Super się starzeć, niektórzy nie mają takiej szansy", "Ja bardzo Panią lubię, przede wszystkim za naturalność! Ludzie mają dzisiaj bardzo dużo jadu w sobie, to takie przykre", "Małgosiu, ja obserwuję Cię i podziwiam. Za to jaka jesteś prawdziwa, przepiękna w tym i normalna. Trochę to przykre, że dla wielu to filtry i blichtr są oznaką piękna... ale to chyba taki czas. Może minie" - pisali fani.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło zdjęcia głównego: Kamil Piklikiewicz/East News

Pozostałe wiadomości