Gwiazdy

Edyta Herbuś pochwaliła się zdjęciami z Afryki. "Piękna lekcja pokory i zachwyt absolutny"

Gwiazdy

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Edyta Herbuś

Safari w Afryce to nie lada gratka dla entuzjastów mocnych wrażeń. Przekonała się o tym Edyta Herbuś, która wybrała się na urlop do Kenii. Na swoim instagramowym profilu gwiazda opublikowała zdjęcia z Rezerwatu Narodowego Masai Mara, gdzie miała okazję obserwować dzikie zwierzęta w ich naturalnym środowisku. Jak skomentowała wizytę w tym niezwykłym miejscu?

Edyta Herbuś na wakacjach w Afryce

Edyta Herbuś postanowiła oderwać się od codziennych obowiązków i wybrała się do malowniczej Kenii. W mediach społecznościowych wyznała, że to w ten sposób chciała uczcić ważny jubileusz. - Co roku z okazji urodzin wybieram się w podróż. Odkrywam dzikie miejsca, w których odnajduję zawsze jakiś nowy kawałek siebie - napisała tancerka na swoim instagramowym profilu, zachęcając swoich obserwatorów do śledzenia relacji z dalekiej wyprawy.

Podróże samolotem i nie tylko 

Słuchają się jej samoloty
Słuchają się jej samolotyDzień Dobry TVN
wideo 2/6

Edyta Herbuś na safari

Egzotyczne wakacje przyniosły Edycie Herbuś wiele niezapomnianych wrażeń. Aktorka miała szansę zwiedzić wioskę Masajów, postanowiła też odkryć uroki afrykańskiego safari. W instagramowym poście upamiętniającym wycieczkę do kenijskiego rezerwatu Masai Mara przyznała, że tropienie i obserwowanie dzikich zwierząt w ich naturalnym środowisku to niezwykle ekscytuje przeżycie.

- Afryka dzika. Nie mogłabym wyobrazić sobie bardziej ekscytującej niespodzianki … To było spotkanie totalne - dzikie koty na wyciągnięcie ręki. Piękna lekcja pokory i zachwyt absolutny… - napisała 40-latka pod zdjęciami, na których uwieczniła zapierające dech w piersiach widoki.

Wyjątkowa pocztówka z wakacji natychmiast zwróciła uwagę fanów. Nic w tym dziwnego, safari w Kenii to fantastyczna przygoda, a zdjęcia opublikowane przez Edytę Herbuś są tego najlepszym dowodem.

- "Zazdroszczę, niezapomniane wrażenie", "Cudownie", "Byłam tam latem, dozgonna miłość dla tych widoków" - czytamy w komentarzach internautów.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości