Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor na zdjęciach zrobionych na przestrzeni lat. "Kup nową marynarkę, bo wygląda na to, że wciąż chodzisz w tej samej"

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor
Bartosz Krupa / East News
Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor są jedną z najbardziej pozytywnych par polskiego show-biznesu. Swoimi postami rozbawiają tysiące internautów, przy okazji pokazując prawdziwe życie. Teraz opublikowali swoje romantyczne zdjęcia wykonane na przestrzeni lat.

Małżeństwo Joanny Koroniewskiej i Macieja Dowbora

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor poznali się w 2003 roku na planie jednego z seriali. Dziennikarz przyjechał tam wówczas, by przeprowadzić wywiady z obsadą. Podobno od razu zwrócili na siebie uwagę i wpadli sobie w oko.

- Zaimponowała mi i spodobała mi się fizycznie. Była przebojowa i miała cudowny uśmiech z dołeczkami. Ona, jak się uśmiecha, zawsze mnie tym ujmuje. Śmieje się całą sobą. Miała taką pozytywną, wiosenną energię - wspominał Maciej Dowbor w jednym z wywiadów.

Od tamtej pory minęło już 18 lat, a oni nadal tworzą szczęśliwy związek. Wspólnie wychowują dwie córki, 11-letnią Janinę i 3-letnią Helenę. Cały czas zarażają również pozytywną energią, czym w okresie pandemii ujęli serca tysięcy internautów. Wszystko dzięki swojemu kanałowi na YouTube i kultowymi już "Domówkami u Dowborów" na Instagramie.

Jak zaimponować mężczyźnie?

Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska nie boją się pokazywać w mediach społecznościowych szczegółów ze swojego prywatnego życia. Publikują zabawne zdjęcia i ujawniają śmieszne niuanse dotyczące ich codzienności. Choć niejednokrotnie sobie docinają, wszyscy wiedzą, że łączy ich wyjątkowe uczucie. Teraz aktorka po raz kolejny to udowodniła.

Joanna Koroniewska opublikowała w niedzielę 23 maja na Instagramie fotografie z mężem, na których widać ich miłość. Zdjęcia całujących się małżonków ujęły internautów. Artystka wyznała jednak, że musi zaimponować dziennikarzowi swoją pracą, by ten zachowywał się w tak romantyczny sposób. Zwróciła także uwagę, że Maciej Dowbor mimo upływu lat, na jej premiery teatralne przychodzi ubrany... w tę samą marynarkę.

- Co musicie zrobić, żeby dostać taki soczysty pocałunek od swojego partnera?! Ulubioną potrawę?! Puścić na mecz z kumplami?! Czy po prostu dać mu święty spokój?! Ja muszę mu zaimponować. A to nie jest łatwe. Na szczęście jest takie miejsce, o którym on nie ma bladego pojęcia, ale jego magia przyciąga i fascynuje! To teatr. A ja nareszcie po wielu miesiącach rozłąki mogę tam wrócić! Co prawda premiery moich dwóch spektakli, które gram w tym tygodniu na afiszu miałam już dawno, ale po takiej przerwie wyjście na scenę będzie jak nowa premiera! Wpadajcie do Teatru Komedia - są jeszcze bilety! #powiedzmymiłość i #włóżkuzrabusiem! Dowbor to tyczy się także Ciebie - liczę na owacje na stojąco i soczyste buziaki po wszystkim! Tylko błagam - kup nową marynarkę, bo wygląda na to, że wciąż chodzisz w tej samej - napisała Joanna Koroniewska na Instagramie.

Fani w komentarzach zachwycali się uroczymi zdjęciami, a także zwracali uwagę na inne szczegóły. Pisali: "Piękna miłość", "Świetnie razem wyglądacie", a także "Marynarka marynarką, ale ważne żeby kwiaty były tym razem okazałe".

Domówki u Dowborów biją rekordy wyświetleń i popularności w sieci. "Zaczęły się od tego, że my, Szatany, połączyliśmy się z Dowborami w rozmowie i tak powstał ten live". Zobacz wideo:

Zobacz też:

Autor: Sabina Zięba

podziel się:

Pozostałe wiadomości