Gwiazdy

Joanna Górska pokazała zdjęcie z chemioterapii. "Zastanówcie się, co w życiu jest najważniejsze"

Gwiazdy

Autor:
Katarzyna
Oleksik
Joanna Górska

Joanna Górska jest dziennikarką, u której kilka lat temu wykryto nowotwór. Teraz prezenterka zachęca innych do wykonywania badań profilaktycznych. W tym celu zdecydowała się zamieścić w mediach społecznościowych zdjęcie z czasu, gdy przechodziła chemioterapię.

Joanna Górska o chorobie

Joanna Górka należy do jednych z najbardziej znanych dziennikarek. W 2017 roku u prezenterki zdiagnozowano raka piersi. Swoją walkę z chorobą oraz to, jak nowotwór i leczenie zmieniają jej ciało, relacjonowała w mediach społecznościowych.

Zdrowie

Jak wiatr wpływa na nasze zdrowie i samopoczucie?
Jak wiatr wpływa na nasze zdrowie i samopoczucie?Dzień Dobry TVN
wideo 2/6

Kiedy okazało się, że terapia daje efekty i chorobę udało się pokonać, dziennikarka zrezygnowała z pracy w telewizji. W pełni poświęciła się prowadzeniu fundacji "Silni sobą", która wspiera pary w powrocie do normalnego życia po zmaganiach z nowotworem.

Joanna Górska pokazała zdjęcie z chemioterapii

Dziennikarka nie tylko wspiera pacjentów, ale także zachęca do częstszych badań. Z okazji niedawnego Światowego Dnia Zdrowia Joanna Górska zamieściła ma swoim profilu na Instagramie wyjątkowe zdjęcie. Fotografia została wykonana w 2017 roku w czasie chemioterapii. Prezenterka nie miała już wtedy włosów.

- Uwielbiam to zdjęcie. Spójrzcie na nie i zastanówcie się, co w życiu jest najważniejsze. Badajcie się - zachęcała. - Dla rodziny, dla bliskich, dla siebie - napisała Joanna Górska pod fotografią.

Post zrobił spore wrażenie na internautach. - Piękne zdjęcie. Piękny przekaz - czytamy w komentarzach. - Trudno opisać słowami to, co czuje się, patrząc na to zdjęcie. Podziwiam i wspieram niezmiennie - napisał jeden z obserwatorów profilu dziennikarki.

Zobacz także:

Autor:Katarzyna Oleksik

Źródło zdjęcia głównego: Jerzy Dudek/Dzień Dobry TVN/East News

Pozostałe wiadomości