Gwiazdy

Jennifer Aniston w czasie pandemii znalazła sobie kreatywne zajęcie. Co takiego robi gwiazda "Przyjaciół"?

Gwiazdy

Jennifer Aniston dała się nam poznać jako aktorka, producentka a nawet reżyserka. Być może niedługo będzie miała szansę zaprezentować się również w roli scenarzystki. Gwiazda podczas domowej izolacji postanowiła bowiem rozwijać kolejną umiejętność, którą jest pisarstwo.

Jennifer Aniston pisze scenariusze

Jak donoszą zagraniczne media, będąca typem domatorki Jennifer Aniston dobrze odnajduje się w dobie pandemii. Gwiazda stawia na kreatywne wykorzystanie czasu spędzanego w domowej izolacji. W odosobnieniu doskonali swoje umiejętności pisarskie i pracuje nad autorskimi skryptami do różnych produkcji. Być może więc za jakiś czas aktorka da się nam poznać jako utalentowana scenarzystka.

Jennifer Aniston namawia do noszenia masek

Jennifer Aniston przez wiele lat wcielała się w postać Rachel Green w serialu „Przyjaciele”. Jej bohaterkę poznaliśmy w momencie, gdy uciekła sprzed ołtarza i rozpoczęła próby ułożenia sobie życia na nowo. Choć rola przyniosła aktorce niesamowitą popularność, okazała się też jej prawdziwym przekleństwem. Przez jakiś czas Aniston nie była pewna, czy da radę udźwignąć poważniejszą rolę. Gwiazda pojawiła się później w wielu produkcjach, m.in. „Bruce Wszechmogący”, „Sztuka zrywania” czy „Kobiety pragną bardziej”.

Aktualnie dołączyła do grona gwiazd, które apelują o stosowanie odpowiednich środków bezpieczeństwa podczas pandemii. W jednym z postów namawiała swoich obserwatorów do chodzenia w maskach ochronnych.

Zobacz także:

Kasia Struss i jej pracowity urlop w Polsce. "Praca modelki to są wakacje przy macierzyństwie"

Magda Steczkowska z nowym teledyskiem i odświeżoną fryzurą. Jak na zmianę zareagowali jej bliscy?

Na planie 4. sezonu serialu "Usta, usta". Czy aktorzy nadal się przyjaźnią? "Znamy się jak łyse konie"

Autor: Wioleta Pyśkiewicz

Pozostałe wiadomości