Gwiazdy

Jennifer Aniston bała się, że nie udźwignie poważnej roli. Co było tego powodem?

Gwiazdy

Jennifer Aniston bała się, że nie udźwignie poważnej roli. Co było tego powodem?

Rola Rachel Green w serialu „Przyjaciele” okazała się pewnych przekleństwem dla Jennifer Aniston. Aktorka długo nie mogła uwolnić od swojej bohaterek. Bała się też, że nie będzie w stanie zagrać w poważniejszym filmie. 

Jennifer Aniston w „Przyjaciołach”

Wiele osób kojarzy Jennifer Aniston przede wszystkim z jej roli w serialu „Przyjaciele”. Aktorka wcielała się tam w postać Rachel Green, która po ucieczce sprzed ołtarza musi na nowo ułożyć swoje życie. Na szczęście zawsze może liczyć na wsparcie swoich przyjaciół. Produkcja przyniosła Jennifer prawdziwą popularność, a jej bohaterka inspirowała wiele kobiet swoimi strojami i fryzurami.

Jennifer Aniston o piętnie Rachel Green

Niestety ta postać, która dała jej rozpoznawalność, okazała się dla aktorki prawdziwym przekleństwem. Jennifer Aniston w jednym z ostatnich wywiadów przyznała, przez długi czas nie mogła uwolnić się od postaci Rachel Green. Było to dla niej naprawdę problematyczne i męczące – przez pewien czas bała się, że nie będzie w stanie udźwignąć innej, poważniejszej roli. Ratunkiem okazała się dla niej film „Życiowe rozterki”

Moja kariera była ciągłą walką o udowodnienie, że jestem kimś więcej. Na szczęście dorosłość daje dużo wolności i przestajesz się przejmować

- podsumowała w „The Hollywood Reporter”. 

Wyświetl ten post na Instagramie.

Hi from the girls across the hall ??

Post udostępniony przez Jennifer Aniston (@jenniferaniston)

Zobacz też:

Edyta Herbuś nago na Instagramie. „Stawiam na naturę”

Izolacja przysłużyła się związkowi Leonarda DiCaprio i Camili Morrone. Czy to z nią ustatkuje się aktor?

Billie Eilish nie obserwuje już nikogo na Instagramie. Co oznacza gest młodej piosenkarki?

Co sądzisz o tym artykule?
87
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0