Gwiazdy

Jakub Rzeźniczak i Magdalena Stępień już niedługo powitają na świecie syna. Nam zdradzili jego imię

Gwiazdy

Jakub Rzeźniczak i Magdalena Stępień są parą od ponad roku. Co prawda zakochani mają za sobą mały kryzys, ale udało im się go przezwyciężyć. Obecnie spodziewają się pierwszego dziecka. Jakie ciążowe zachcianki ma wybranka piłkarza?

Jakub Rzeźniczak i Magdalena Stępień spodziewają się syna

W tym roku Jakub Rzeźniczak po raz drugi zostanie ojcem. Piłkarz i jego partnerka, Magdalena Stępień, spodziewają się syna. Zakochani relacjonują w mediach społecznościowych oczekiwania na pociechę. W rozmowie z Sandrą Hajduk opowiedzieli, jak wyglądają ich przygotowania do powiększenia rodziny. Rzeźniczak nie ukrywa, że w pierwszym trymestrze jego ukochanej zdarzały się ciążowe humory.

- Udało nam się to wytrzymać. Jakoś przeżyłem te wszystkie przytyki i lekkie ataki - śmieje się.

Przyszła mama, jak wiele kobiet w ciąży, ma niecodzienny apetyt. Początkowo zajadała się między innymi ogórkami i kapustą kiszoną. Piłkarz wspomina, że zdarzało mu się także jechać z samego rana do sklepu po croissanty.

- To prawda, bardzo mnie wspierał. Nie mogę powiedzieć złego zdania - potwierdza Magda Stępień.

Przyszli rodzice oficjalnie ogłosili już płeć dziecka. Jak wiadomo, spodziewają się syna. Jakub Rzeźniczak bardzo chciał mieć męskiego potomka, jednak partnerka do końca utrzymywała go w niepewności.

- Troszkę mnie w ten dzień zwodziła. Takie różne słowa wypowiadała, że może to dziewczynka - wspomina.

Jakub Rzeźniczak i Magdalena Stępień - nowy rozdział, nowa miłość

Jakub Rzeźniczak i Magdalena Stępień poznali się przez Instagram. Do pierwszego spotkania "w realu" doszło w Trójmieście. Na początku ich znajomości na świecie ogłoszono pandemię. Wtedy też postanowili zamieszkać razem, żeby móc przebywać ze sobą jak najczęściej i nie łamać nałożonych obostrzeń sanitarnych. Bardzo szybko połączyła ich miłość.

- Opiekowała się mną wtedy niesamowicie. Myślę, że w tym też się zakochałem - opowiada piłkarz.

Gdy tylko kolorowa prasa dowiedziała się o nowym związku Rzeźniczaka, w sieci pojawiło się wiele artykułów i komentarzy dotyczących jego poprzednich relacji oraz nieślubnego dziecka. Ukochana piłkarza nie ukrywa, że niektóre z nich były dla niej bardzo przykre.

- To jest Kuby rozdział i on go zamknął. Ja też miałam jakiś rozdział w życiu, który zamknęłam. To, co jest między nami, to jest tu i teraz. Nie wchodzimy w swoją przeszłość. Ja staram się to oddzielać, choć czasami było mi przykro. Każdy z nas ma uczucia i to dotyka - mówi.

Przybliżony termin porodu nie jest jeszcze znany. Jakub i Magda zdradzili nam za to imię syna. Chłopiec otrzyma imię Oliwier.

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Autor: Mateusz Łysiak

Pozostałe wiadomości