Izabela Zeiske z "Gogglebox" pokazała męża: "Prawdziwe uczucie jest w stanie topić wszystkie lody"

TTV/TVN
TTV/TVN
Widzowie "Gogglebox. Przed telewizorem" doskonale znają Izabelę Zeiske. Kobieta od lat komentuje na antenie TTV popularne programy razem ze swoim synem Joachimem. Niewiele osób jednak wie, że ma męża. Jak wygląda jej ukochany?

"Gogglebox. Przed telewizorem" to niekwestionowany hit TTV, a jego uczestnicy cieszą się coraz większą popularnością, zwłaszcza na Instagramie. Profil Izabeli Zeiski śledzi już ponad 150 tys. osób. Uczestniczka show pokazuje, jak wygląda jej życie codzienne poza kamerami.

Izabela Zeiske z "Gogglebox. Przed telewizorem" pokazała męża

Duet rozrywkowej matki i pokornego Joachima zdobył serca widzów. Co ciekawe, mąż pani Izabeli nie chciał wystąpić z nią w programie, ale od czasu do czasu gwiazda "Gogglebox. Przed telewizorem" pokazuje go na swoim instagramowym profilu. Ostatnio udostępniła zdjęcia prosto z zimowego spaceru. Razem wybrali się nad morze.

- Kochani, nie tylko w górach, ale nad morzem też można ogrzać się grzańcem. Mróz dzisiaj tęgi - napisała Izabela pod fotką z mężem.

Na tym nie koniec relacji z zimowego wypadu. Gwiazda "Gogglebox" dodała jeszcze jedną fotografię z Ustki, na której wtula się w męża. Przy okazji wyznała, co do niego czuje.

- Chociaż na dworze zimno, to nam gorąco, bo prawdziwe uczucie jest w stanie topić wszystkie lody - czytamy w poście.

Nie tylko Iza Zeiske pozyskała grono sympatyków. Posty Sylwii Bomby, Agnieszki Kotońskiej czy Ewy Mrozowskiej również cieszą się dużym zainteresowaniem internautów. Niebawem po raz kolejny widzowie będą mogli zobaczyć swoich ulubionych bohaterów programu na ekranach telewizorów.

Kiedy 14. sezon "Gogglebox. Przed telewizorem"?

"Gogglebox" zadebiutował w telewizji w 2014 roku i błyskawicznie zyskał sympatię widzów oraz bardzo dużą oglądalność. W styczniu stacja TTV za pośrednictwem Instagrama ogłosiła casting do 14. edycji show.

- Rodzinka komentatorów czeka na nowych członków - zapowiedzieli twórcy programu.

Nowy sezon zbliża się wielkimi krokami. Pierwsze odcinki 14. edycji "Gogglebox. Przed telewizorem" zobaczymy wiosną 2021.

Zobacz też:

Zobacz wideo: Sylwia Bomba o programie „Gogglebox. Przed telewizorem”: Naprawdę nagrywamy w mieszkaniach, nie ma scenariusza

Autor: Dominika Czerniszewska

podziel się:

Pozostałe wiadomości