Gwiazdy

Hanna Śleszyńska wspomina występ z 1993 roku. Fanka: " Te teksty wciąż są aktualne"

Gwiazdy

Tomasz Urbanek/East News

Hanna Śleszyńska na swoim Instagramie opublikowała filmik z archiwalnego występu. Piosenka z kabaretu Olgi Lipińskiej zachwyciła fanów aktorki. Zobaczcie wideo.

Hanna Śleszyńska wspomina występ w kabarecie

Wspomnień czar zagościł na Instagramie Hanny Śleszyńskiej. Aktorka postanowiła przenieść się do roku 1993, do niezapomnianych występów w Kabarecie Olgi Lipińskiej. Gwiazda opublikowała Piosenkę o trzech ministrach.

Taka mi się piosenka przypomniała z Kabaretu Olgi Lipińskiej z roku 1993? Tekst jest autorstwa niezrównanego Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego i jak zwykle nie traci na aktualności?muzykę skomponował również niezrównany Adam Sławiński

- napisała.

Fani Hanny Śleszyńskiej w komentarzach zachwycali się występem i aktorką.

"Piękne to były czasy", "ale jest pani Boska! W każdym wcieleniu", "w Kabarecie genialna, To niesamowite, że te teksty wciąż są aktualne!!" - pisali.

Hanna Śleszyńska - rodzina

Hanna Śleszyńska jest nie tylko uznaną aktorką, ale także fantastyczną mamą. Ma dwóch synów - starszego, 35-letniego Mikołaja, którego ojcem jest Wojciech Magnuski i młodszego, 25-letniego Jakuba, którego ojcem jest Piotr Gąsowski. Są przykładem na to, że tak zwane patchworkowe rodziny mogą świetnie się dogadywać. Jaka jest ich recepta na sukces?

- Udaje się, nie ma żadnego naciągana. Myślę, że wszyscy bardzo się starali, żeby się udało. To jest praca wszystkich. Taka nam się fajna rodzina trafiła i naprawdę wspieramy się właściwie w wielu momentach. Nie tylko w pandemii, zawsze się wspieraliśmy - tłumaczyła Hanna Śleszyńska.

Rodzina aktorki ma też wspólną tradycję. Jaką? Zobacz wideo:

Zobacz też:

Joanna Jabłczyńska sama wyremontowała mieszkanie. Tylko nam pokazała efekty

Magda Steczkowska na zdjęciu z nastoletnią córką. Fani: "Jak dwie krople wody"

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor zdradzili, o czym marzą. "Niestety od wielu lat to jest niemożliwe"

Autor: Anna Korytowska

Pozostałe wiadomości