Halina Mlynkova po raz pierwszy pokazała publicznie twarz synka. "Mija roczek"

Autor:
Berenika
Olesińska
Źródło:
Instagram
Halina Mlynkova

Młodszy syn Haliny Mlynkovej, Leo, obchodzi urodziny. Z tej okazji wokalistka zrobiła wyjątek i po raz pierwszy opublikowała w sieci zdjęcia, na których widać ukrywaną do tej pory przed internautami twarz małego solenizanta. - Będzie podobny do taty. Cudny chłopiec - zachwycają się fani.

Halina Mlynkova świętuje roczek syna. Pokazała jego zdjęcia

Dotychczas każde udostępniane przez Halinę Mlynkovą fotografie z małym Leo chroniły wizerunek chłopca. Maluch pozował do zdjęć tyłem, a jego buzia była zasłonięta. Tym razem popularna mama uraczyła obserwatorów na Instagramie kilkoma urzekającymi kadrami z życia codziennego i nie zastosowała żadnych sztuczek, by zamaskować twarz swojego dziecka. Wręcz przeciwnie - Leo odważnie patrzy się prosto w obiektyw.

Taki widok rozczulił internautów, którzy w komentarzach pospieszyli z oceną, do kogo wrodził się synek muzyków. - Będzie podobny do taty. Cudny chłopiec - piszą fani.

- Jaki słodziak przeogromny. Śliczny chłopczyk - wtórują inni.

Gwiazdy o macierzyństwie

Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko?
Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko? Dzień Dobry TVN
wideo 2/3

29 czerwca Halina Mlynkova za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformowała, że Leo właśnie obchodzi urodziny. - Dziś mija roczek. Rok, który zmienił wszystko na lepsze. Kochamy Cię. Mama, Tata, Niko, Piter - wyznała, wymieniając członków rodziny.

Halina Mlynkova opowiada o późnym macierzyństwie

Kilka dni temu Halina Mlynkova skończyła 45 lat. Wokalistka jest mamą wchodzącego w dorosłość syna Piotra ze związku z Łukaszem Nowickim. Narodziny drugiego dziecka były dla niej ogromnym przeżyciem i wzywaniem. Gwiazda miała świadomość, że późne macierzyństwo całkowicie różni się od wychowywania pociech w młodym wieku. Mimo tego nie zmieniła zdania, że ludzie zasługują na szczęście bez względu na metrykę.

- Życie bardzo szybko płynie i dlatego nie warto godzić się na kompromisy, które nam szkodzą, i pytać samych siebie, komu co wypada i kiedy. Bo co ludzie powiedzą? A może… czy jestem za stara? Na co? Na szczęście?- pytała retorycznie w wywiadzie dla "Party".

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Berenika Olesińska

Źródło: Instagram

Źródło zdjęcia głównego: Justyna Rojek/East News

Pozostałe wiadomości