Gwiazdy

Córka Aleca Baldwina w przeszłości usunęła ciążę. "Wybrałam siebie i wybrałabym ponownie"

Gwiazdy

Autor:
Berenika
Olesińska
Źródło:
TikTok
Alec Baldwin

Ireland Baldwin, córka Kim Basinger i Aleca Baldwina, zdobyła się na bardzo odważne wyznanie dotyczące bolesnych wspomnień sprzed lat. Gdy była nastolatką, padła ofiarą gwałtu. Traumę, którą przeszła, próbowała stłumić, wchodząc w kolejne toksyczne relacje, aż zaszła w niechcianą ciążę. Wówczas zdecydowała się na aborcję, bo "wie, jakie to uczucie urodzić się między dwojgiem ludzi, którzy się nienawidzili". Czy żałuje?

Córka Aleca Baldwina została zgwałcona

Ireland Baldwin przez lata ukrywała przed bliskimi fakt, że w młodości padła ofiarą gwałtu. Nie powiedziała o tym ani rodzicom, ani ówczesnemu partnerowi. Została wykorzystana seksualnie w stanie całkowitej nieświadomości.

- Byłam nieprzytomna, gdy to się stało. Ta sytuacja zmieniła resztę mojego życia. (...) Jedyną osobą, która wiedziała, była pielęgniarka zajmująca się mną niedługo potem - wyznaje na TikToku córka gwiazdorskiej pary.

Molestowanie

Uwaga! TVN: Zarzuty dla duchownego
Uwaga! TVN: Zarzuty dla duchownego
wideo 2/3

Po tym zdarzeniu Ireland wpadła w wir zabawy, który miał być odskocznią od złych wspomnień. Nastolatka wdawała się w kolejne romanse i powielała błędne schematy.

- Dużo więcej piłam, dużo więcej imprezowałam, leczyłam się sama. Wchodziłam w kolejne krzywdzące i toksyczne relacje. Robiłam wszystko, co mogłam, żeby nie myśleć o tej sytuacji - mówi po latach.

Ireland Baldwin miała aborcję

Ireland Baldwin aktywnie walczy o wolność kobiet do samostanowienia i sprzeciwia się zaostrzeniu prawa aborcyjnego w Stanach Zjednoczonych, dlatego zdecydowała się opowiedzieć własną historię o gwałcie i usunięciu ciąży.

W jej przypadku ciąża nie była wynikiem napaści seksualnej. Córka aktorskiej pary nie chciała wydać na świat dziecka, które narodziłoby się w rozbitej, dysfunkcyjnej rodzinie bez miłości. Jak przyznaje, dziś podjęłaby taką samą decyzję.

- Zdecydowałam się na aborcję, ponieważ doskonale wiem, jakie to uczucie urodzić się między dwojgiem ludzi, którzy się nienawidzili. Czy mogłam urodzić to dziecko i oddać je do adopcji? Może tak, może nie. Decyzja o wychowywaniu dziecka bez własnego zabezpieczenia finansowego, bez kochającego i wspierającego partnera nie była dla mnie dobrym rozwiązaniem. Wybrałam siebie i wybrałabym ponownie. To twoje życie, to twój wybór - przekonuje na TikToku.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Berenika Olesińska

Źródło: TikTok

Źródło zdjęcia głównego: x-news, TikTok

Pozostałe wiadomości