Gwiazdy

Anna Dec nawiązała do utraconej ciąży. " To dużo uczy, daje bardzo dużo pokory"

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
Co nowego w show-biznesie?
Co nowego w show-biznesie?Dzień Dobry TVN
wideo 2/4
Dzień Dobry TVNCo nowego w show-biznesie?

Anna Dec niedługo po raz drugi zostanie mamą. Prezenterka pogody z niecierpliwością wyczekuje porodu. W rozmowie z Sandrą Hajduk-Popińską dla Dzień Dobry TVN wyznała, że czas ciąży, choć jest dla niej wyjątkowy, to również niesie ze sobą wiele obaw i niepewności.

Anna Dec - związek

Anna Dec jest znaną prezenterką pogody związana z grupą TVN. Na co dzień spełnia się nie tylko zawodowo, ale i prywatnie. Ma kochającego męża Tomasza oraz córkę Zuzannę. Teraz cała rodzina oczekuje narodzin drugiego malucha. Dec zdradziła, że na świat przyjdzie chłopiec.  

Anna niedawno w wywiadzie dla dziendobry.tvn.pl opowiedziała, jak poznała swojego męża. To piękna, romantyczna historia.

- Relacja, która jest teraz rosła w siłę i rośnie dalej. (...) fajerwerki były, kiedy go zobaczyłam pierwszy raz w swoim życiu i wtedy byłam w innej relacji. To było na peronie, miał wtedy dziewczynę z mojego miasteczka i zwalił mnie z nóg. Nie pamiętałam dokładnie, jak wyglądał, ale aura, jaką roztaczał wokół siebie sprawiła, że pomyślałam: "jaka ona musi być przy nim bezpieczna" - wyznała Dec.

Anna Dec o macierzyństwie

Prezenterka jest już w zaawansowanej ciąży, ale nie może się doczekać, kiedy urodzi drugą pociechę. Dlaczego?

- Nie przepadam za byciem w ciąży, ponieważ lubię być aktywna, lubię uprawiać rekreacyjnie sport. Kocham nosić na rękach moją córkę, a w tym stanie nie mogę tego robić. Już nie mogę się doczekać, kiedy urodzę i dojdę do siebie. Powiedziałam Zuzce, że wtedy znów będę ją usypiać na rączkach, mimo że ma już 4 lata, ale kocham to przytulenie policzek do policzka - wyznała Dec w rozmowie z Sandrą Hajduk-Popińską.

Anna po narodzinach Zuzi, zaszła w drugą ciążę. Niestety, nie udało się jej donosić. Utrata dziecka była dla niej trudnym przeżyciem, ale też ważną lekcją.

- To jest taki stan, kiedy martwisz się, bo ciąża nie gwarantuje niestety tego szczęśliwego urodzenia, o czym sama też się za drugim razem przekonałam. To dużo uczy, daje bardzo dużo pokory, ale też pokazuje, że to jest taki okres oczekiwania, który wymaga od nas ogromnej cierpliwości. Mówiłam Zuzi, kiedy drugi raz byłam w ciąży, że to nie znaczy, że urodzi się brat czy siostra, bo może być różnie. Może mieć chore serduszko, ale trzymamy kciuki i wierzymy, że będzie dobrze - przyznała Dec.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Urbanek / East News

Pozostałe wiadomości