Gwiazdy

Rafał Zawierucha i Mateusz Banasiuk o wyjątkowych relacjach ze swoimi siostrami. Mateusz: "Nauczyłem się kobiecego punktu widzenia"

Gwiazdy

Rafał Zawierucha i Mateusz Banasiuk to uznani polscy aktorzy. Obaj mają po dwie siostry, a jak wiadomo, relacje braci z siostrami często nie należą do najłatwiejszych. Do naturalnych starć, które pojawiają się między rodzeństwem z racji różnicy wieku, dochodzą jeszcze te związane z inną płcią i zainteresowaniami. Jaki kontakt ze swoimi siostrami mają nasi goście?

Rafał Zawierucha o siostrach: "Miałem zeszycik, w którym zapisywałem, co która robiła"

Choć w dzieciństwie rodzeństwu nie zawsze było razem po drodze, a Rafał przyznał nawet, że w specjalnie przygotowanym zeszycie zbierał "haki" na siostry, to przyznaje, że to właśnie one nauczyły go szacunku do rodziny i rodziców. Okazuje się też, że to właśnie jedna z sióstr zaraziła go swoją aktorską pasją. Podobno sama zamierzała zdawać na akademię teatralną, porzuciła jednak swoje plany. Przejął je za to Rafał, który nie tylko poszedł w jej ślady, wybierając liceum ogólnokształcące, ale zdecydował się także na kontynuowanie nauki i ukończył aktorstwo. I choć druga siostra zdecydowanie odradzała mu ten krok, dziś z pewnością jest dumna z osiągnięć brata.

Mateusz Banasiuk o tym, czego nauczył sie od sióstr

Aktor ma zarówno młodszą, jak i starszą siostrę. I choć, szczególnie na początku, zdarzały się między rodzeństwem sprzeczki, a nawet bójki, to bardzo szybko rodzice wytłumaczyli Mateuszowi, że jako mężczyzna powinien się o swoje siostry troszczyć.

- Później na studiach też to było widać. Mateusz zawsze troszczył się o kobiety- zdradził rozbawiony wyznaniem kolegi Rafał.

Ja od moich sióstr nauczyłem się kobiecego punktu widzenia, również w relacjach damsko - męskich

- przyznał Mateusz Banasiuk. Jak teraz układają się ich relacje?

- No właśnie ja mam teraz świetne relacje z moimi siostrami. Możemy zawsze na siebie liczyć- zapewnił gość Dzień Dobry TVN.

Zobacz więcej:

Autor: Katarzyna Lackowska

Pozostałe wiadomości