Gosia Ohme nie mogła powstrzymać łez. Wszystko przez Filipa Chajzera

Autor:
Zofia
Wierzcholska
Początek programu

Tuż po rozpoczęciu wtorkowego Dzień Dobry TVN Filip Chajzer postanowił zaskoczyć swoją telewizyjną koleżankę Małgorzatę Ohme uroczą niespodzianką. Uznał, że warto sprawić radość współprowadzącej program. Jaka była ku temu okazja? - Tak sobie pomyślałem, Gosiu, że za rzadko Ci o tym mówię - wyznał na wizji. Zobacz, co się wydarzyło.

Niespodzianka dla Gosi Ohme

Filip Chajzer i Małgorzata Ohme pracują razem na planie Dzień Dobry TVN od ponad trzech lat. Gospodarze programu już od pierwszego wspólnego dnia poczuli, że będą świetnie zgranym duetem. Zarówno zawodowo, jak i prywatnie – łączy ich serdeczna przyjaźń. Choć nie mówią sobie tego często, zawsze mogą na sobie polegać. Z tego powodu Filip Chajzer postanowił sprawić Gosi niespodziankę na początku programu we wtorek 11 października.

Andrzej Polan - niespodzianka od przyjaciół

Andrzej Polan - niespodzianka
Andrzej Polan - niespodzianka
wideo 2/4

- Bardzo często doceniamy przyjaźń wtedy, kiedy dzieje się u nas źle, kiedy przyjaciele są obok, kiedy myślą, kiedy dzwonią. Kiedy zaczyna się robić dobrze, często o tym zapominamy – zagaił prezenter, gdy pod studio Dzień Dobry TVN rozległ się dźwięk melodii granej na fortepianie.

Gosia Ohme wzruszyła się na wizji Dzień Dobry TVN

Filip wręczył zdezorientowanej Małgosi bukiet czerwonych róż i ją przytulił. Dziennikarka nie mogła ukryć wzruszenia.

- Tak sobie pomyślałem, Gosiu, że za rzadko Ci o tym mówię. Dziękuję, że jesteś. To nie jest żaden Dzień Przyjaciela, to nie jest żadna okazja. Tak po prostu, obudziłem się z taką myślą – mówił podając bukiet. -  Specjalnie wynająłeś tego pana, żeby nam grał? – dopytywała poruszona Gosia. - No prawie... To akurat było w scenariuszu - przyznał szczerze prowadzący Dzień Dobry TVN.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Zofia Wierzcholska

Źródło zdjęcia głównego: Wojciech Olkuśnik/East News

Pozostałe wiadomości