Gwiazdy

Gosia Ohme organizuje dla wszystkich Wigilię online. "Nikt tego wieczoru nie może czuć się samotnie"

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Czerniszewska
Małgorzata Ohme

Wigilia z Gosią Ohme to już tradycja. Prowadząca Dzień Dobry TVN po raz kolejny zaprasza samotne osoby, skołatane serca i smutki do połączenia się online w tym szczególnym dniu, jakim jest 24 grudnia. - Będę czekać na Was wszystkich - zapewnia.

Gosia Ohme i jej Wigilia dla samotnych

Święta Bożego Narodzenia to piękny, rodzinny czas. Niestety nie dla każdego. Niektórym nie jest dane zasiąść do kolacji wigilijnej w gronie najbliższych.

COVID-19 zmienił świat. Zmienił też nasze obyczaje, sposób myślenia, nas samych. Wiele osób straciło bliskich, wielu nie straciło, ale ze względu na zagrożenie związane z zakażeniem nie może się z nimi spotkać. Zostają sami na święta. Zostają sami w tym najważniejszym dniu, czyli Wigilii

Nasza prowadząca w zeszłym roku celebrowała święta bez ukochanej mamy. Wie, jak trudne jest Boże Narodzenie po stracie bliskiej osoby. Dlatego wyciąga pomocną dłoń i po raz kolejny organizuje spotkanie wigilijne online.

- To spotkanie dla tych, którzy w tym roku nie mają z kim spędzić tego święta albo nawet jeśli spędzają w towarzystwie, to czują się sami - podkreśla Gosia Ohme w rozmowie z dziendobry.tvn.pl.

Zobacz wideo: Świąteczna piosenka Dzień Dobry TVN

Świąteczna piosenka Dzień Dobry TVN

Mikołaj Rey w świątecznym klipie Dzień Dobry TVN
Mikołaj Rey w świątecznym klipie Dzień Dobry TVN Dzień Dobry TVN
wideo 2/8

Wigilia z Gosią Ohme

Choć połączenie internetowe nie zastąpi dotyku, jak podkreśla prowadząca Dzień Dobry TVN, nikt tego wieczoru nie może czuć się samotnie.

Przez ostatnie dwa lata zostaliśmy zmuszeni do zaakceptowania, że świat współistniejący jest w Internecie. Nie można tam kogoś dotknąć, podzielić się opłatkiem, posłuchać kolędy przy tej samej choince. Zastępujemy te momenty łączeniem się sprzed szklanych ekranów. To często więcej niż nic. To ta subtelna nić obecności innych, talerz dla wędrowca, ale wirtualnego. Dlatego tak jak w poprzednich latach zapraszam na wspólną Wigilię - na rozmowę, ciszę, opłatek, karpia. Cokolwiek, co pozwoli poczuć wspólnotę ludzi, czyjąś obecność

Zobacz wideo: Coroczna wigilia dla bezdomnych

Coroczna wigilia dla bezdomnych
Coroczna wigilia dla bezdomnych Źródło: Dzień Dobry TVN

Wigilia online z Gosią Ohme odbędzie się 24 grudnia o godzinie 20:00. Wystarczy wejść na profile dziennikarki w mediach społecznościowych. W tym szczególnym dniu nie zabraknie wspaniałych gości, którzy wprowadzą świąteczną atmosferę i podzielą się życzliwym słowem.

- Będę czekać na Was wszystkich i łączyć się z pięknymi ludźmi, którzy też tego dnia chcą Was obdarować dobrym słowem tj. Dorota Wellman, Filip Chazjer, Daniel Qczaj, Bartek Węglarczyk i Andrzej Polan - zapewnia Gosia Ohme w rozmowie z dziendobry.tvn.pl.

Tego dnia nikt nie powinien być sam. Zgodnie z tradycją zostaw puste miejsca dla wędrowca i dołącz do Wigilii online Gosi Ohme!

Zobacz też:

Autor:Dominika Czerniszewska

Źródło zdjęcia głównego: Pawel Wodzynski/East News

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości