Gwiazdy

Natan Czyżewski gra Franka w "Na Wspólnej" od 9 lat. Dziś jest już pełnoletni. Jak wygląda?

Gwiazdy

Radek Orzeł/TVN

Franek w "Na Wspólnej" to syn Bogdana Berga i wnuk Marii oraz Włodka Ziębów. Poznaliśmy go w 2012 roku, gdy miał 9 lat. Dziś wcielający się w niego Natan Czyżewski jest pełnoletnim młodym mężczyzną i właśnie przeszedł małą metamorfozę.

Franek z "Na Wspólnej" kiedyś i dziś

Natan Czyżewski gra Franka Berga już niemal dekadę. "Na Wspólnej" pojawił się jako mały, uroczy chłopiec, który przyszedł do baru Ziębów po to, aby zapobiec swojemu wyjazdowi z Warszawy. Jest najmłodszym dzieckiem Bogdana Berga (Wojciech Brzeziński), bratem Jarka (Wojciech Rotowski) i Kasi (Julia Chatys).

Patrząc na najmłodszych aktorów seriali, uświadamiamy sobie, jak szybko i nieubłaganie płynie czas. Okazuje się bowiem, że Natan nie jest już tym uroczym dzieckiem, które skradło serca fanów "Na Wspólnej". Dziś jest już pełnoletnim młodym mężczyzną – ma 19 lat. Nic więc dziwnego, że wygląda całkiem inaczej niż na początku swojej przygody z serialem TVN. Zobaczcie, jak się zmieniał w naszej galerii:

Niedawno Natan przeszedł dodatkową metamorfozę – zrezygnował z bujnej czupryny, która do niedawna była jego znakiem rozpoznawczym i teraz ma bardzo krótkie włosy. - Dzisiaj wpadłem do babci Marysi na obiad i mnie nie poznała... jak wam się podoba nowa wersja Franka? – zapytał pod jednym z najnowszych zdjęć na Instagramie.

"Na Wspólnej" w TVN od 18 lat

Serial "Na Wspólnej" to jeden z najdłużej emitowanych polskich seriali. Pierwszy odcinek mogliśmy obejrzeć w 2003 roku. Od tamtej pory nieprzerwanie śledzimy losy bohaterów – Ziębów, Brzozowskich, Hofferów, Zimińskich i ich przyjaciół.

Od początku w czołówce "Na Wspólnej" słyszymy tytułowy utwór, skomponowany przez Krzesimira Dębskiego i Grzegorza Daronia. Tekst napisał Andrzej Ignatowski, a zaśpiewał ją Krzysztof Krawczyk.

Nowe odcinki "Na Wspólnej" emitowane są od poniedziałku do czwartku o godz. 20:15 w TVN. Serial dostępny jest także na platformie Player.pl.

Zobacz wideo: To już 18 lat serialu "Na Wspólnej"

Zobacz także:

Autor: Kamila Glińska

Pozostałe wiadomości