Gwiazdy

Franciszek Poremba stawia pierwsze kroki w świecie mody. "Miałem przyjemność pracować z największymi stylistami"

Gwiazdy

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Franek Poremba zadebiutował w świecie mody
Franek Poremba zadebiutował w świecie modyDzień Dobry TVN
wideo 2/4

Franciszek Poremba jest synem uznanej modelki, Joanny Poremby i doświadczonego fotografa, Jacka Poremby. Wszystko wskazuje na to, że jego przyszłość także związana będzie z branżą modową. Świadczą o tym dotychczasowe osiągnięcia utalentowanego nastolatka. W Dzień Dobry TVN dumni rodzice wraz z synem odsłonili kulisy swojej pracy.

Franciszek Poremba o karierze w świecie mody

Franciszek Poremba już od najmłodszych miał styczność z branżą modową, a wszystko to za sprawą licznych sukcesów rodziców. Nie dziwi zatem fakt, że zdecydował się spróbować swoich sił w sesjach zdjęciowych i na wybiegu. Ostatnio miał szansę prezentować kolekcję domu mody Gucci.

- Miałem klasyczny garnitur, dzięki czemu mogłem się pokazać - stwierdził początkujący model.

Franciszek Poremba i jego plany na przyszłość

Wszechstronnie utalentowany nastolatek doskonale czuje się na wybiegu i przed obiektywem aparatu, ale nie stroni też od innych wyzwań. Własna marka odzieżowa i praca w charakterze stylisty to zaledwie część jego dotychczasowych osiągnięć.

- Miałem przyjemność pracować z największymi stylistami w Polsce - wyznał Franciszek Poremba. Dodał też, że zamierza podjąć studia na kierunku związanym z projektowaniem mody.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło zdjęcia głównego: Jerzy Dudek/East News

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości