świat mody

  świat mody

  Dostęp do wielkiego świata mody to dla wielu nieosiągalne marzenie. Ale nie dla Urszuli Wiszowatej z Białegostoku, która zdobyła pracę w Chanel - jednej z najbardziej luksusowych i wpływowych marek świata. Jak do tego doszło? Na czym polegała jej praca w Chanel? Dlaczego ją rzuciła i wróciła do Polski? Co robi obecnie?

  20 latek spod Częstochowy wygrał właśnie finał najstarszego i najbardziej prestiżowego dla modelek i modeli - "The Look of The Year"! Robert Kapica jest pierwszym w historii mężczyzną i Polakiem, który wygrał światową edycje tego konkursu. Trzymamy kciuki za jego dalszą karierę!

  W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy byłych uczestników Top Model: Samuela Kowalskiego, Karolinę Pisarek oraz Osi Ugonoh, która wygrała czwartą edycję programu. W Top Model zyskali rozpoznawalność, ale nie tylko. Jak program wpłynął na ich życie? Czy faktycznie był trampoliną do świata mody?

  W poniedziałek w Dzień Dobry TVN: piękne stroje, wielkie pieniądze i sukces? O prawdziwym świecie wielkiej mody: Zuzanna Buchwald. W programie także: Maciej Musiałowski muzycznie, a Magda Kumorek w roli mamy - dowiemy się, jak uchronić dziecko przed wielogodzinnym przesiadywaniem przed komputerem. A na koniec: Tomasz Choiński i szwaczki - kto kogo nieźle wyćwiczył? Bądźcie z nami o 8.00! Zapraszają: Anna Kalczyńska i Jarek Kuźniar.

  W wieku 21 lat podbiła globalny rynek mody, a następnie go rzuciła. Dlaczego? O kulisach modowej branży Małgosia Bela opowiedziała Kindze Rusin. Całą rozmowę zobaczycie już w sobotę w Dzień Dobry TVN. Zapraszamy!

  Anatol Modzelewski, Błażej Kutyła i Kamil Windak - to polscy modele, którzy liczą się w świecie modelingu. Z jakimi projektantami współpracują? Co skłania mężczyzn do pracy w zawodzie modela? Co trzeba zrobić, by zostać top modelem?

  Świat mody opanowany jest przez bardzo szczupłe modelki. Jednak od jakiegoś czasu w modelingu poszukiwane są już nie tylko modelki S, ale modelki XL, a nawet XXL. Czy kończy się era chudych modelek? Na te pytanie odpowiedziały - zaproszone do Dzień Dobry TVN - właścicielka agencji plus size Agnieszka Czerwińska i modelki XXL: Monika Łukaszuk i Katarzyna Orsini. A Marcin Prokop wyznał co jest dla niego dobrem narodowym. Domyślacie się?