Ukochana Łódź Andrzeja Seweryna. Aktor zaprasza na Festiwal Sztuki Aktorskiej Teatropolis

Autor:
Zofia
Wierzcholska
Andrzej Seweryn o swoich nowych projektach
Andrzej Seweryn o swoich nowych projektachDzień Dobry TVN
wideo 2/18

Andrzej Seweryn to utytułowany aktor, który mogłoby się wydawać – osiągnął już w świcie kina i teatru niemal wszystko. Artysta spotkał się z reporterką Dzień Dobry TVN w Łodzi, by porozmawiać o jednak o kolejnym przedsięwzięciu, w którym bierze udział - wyjątkowym Festiwalu Sztuk Aktorskich Teatropolis.

Andrzej Seweryn nie zwalnia tempa

Andrzej Seweryn to niezwykle utalentowany aktor, który ostatnio został uhonorowany nagrodą Orła za rolę w filmie "Śubuk". Choć pracuje na planach wielu produkcji, a także jest dyrektorem teatru, znalazł również czas na to, by objąć funkcję dyrektora artystycznego Festiwalu Sztuki Aktorskiej Teatropolis. W Łodzi, w której odbywa się artystyczna impreza, aktor spotkał się z reporterką Dzień Dobry TVN – Kingą Burzyńską.

- Okazuje się i to warto przypomnieć, że Łódź to nie tylko miejsce filmu, ale Łódź to miejsce bardzo aktywnej obecności teatru. Są tutaj wspaniałe festiwale: Festiwal Sztuk Przyjemnych i Nieprzyjemnych, Festiwal Czterech Kultur, są znakomite teatry i teraz nasz festiwal w tym przepięknym miejscu – zaczął Andrzej Seweryn.

Andrzej Seweryn – aktor wielu talentów

Poza pracą przy festiwalu aktorskim Andrzej Seweryn nieustannie angażuje się w filmowe projekty. Niedawno zagrał w serialu TVN pod tytułem "Mój Agent", gdzie wcielił się w samego siebie.

- Jeśli chodzi o "Mojego agenta", to miałem bardzo ciekawe zadanie aktorskie, ponieważ w zasadzie miałem grać siebie. Natomiast okazuje się, że to jest niemożliwe. Dlatego, że mam tekst, który nie jest moim tekstem. Poza tym, co to znaczy "ja"? "Moje zachowanie"? [...] Twarz jest moja i to z taką brodą, bo tyle mam prac, do których ta broda jest potrzebna - żartował aktor.

"Mój agent" - gdzie i kiedy oglądać?

Nowe odcinki serialu "Mój agent" emitowane są w niedziele o 21:35 na antenie TVN. Produkcja dostępna jest również na platformie Player.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Autor:Zofia Wierzcholska

Źródło zdjęcia głównego: DDTVN

Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości