Piotr Stramowski jako nastolatek. Jak wyglądał 20 lat temu? "Od zawsze byłeś ciachem"

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Źródło:
Instagram
Tajemnica zawodowa Piotra Stramowskiego
Tajemnica zawodowa Piotra Stramowskiego Dzień Dobry TVN
wideo 2/18

Piotr Stramowski podzielił się w mediach społecznościowych pewnym wspomnieniem. Aktor zaprezentował fanom, jak wyglądał jako nastolatek. W komentarzach nie zabrakło komplementów dotyczących urody artysty.

Piotr Stramowski na zdjęciu sprzed 20 lat

Piotr Stramowski to jeden z najpopularniejszych polskich aktorów. Przyczyniły się do tego liczne role zarówno w filmach, jak i serialach. 35-letni artysta jest także popularny w mediach społecznościowych, gdzie chętnie dzieli się sukcesami zawodowymi, ale też życiem prywatnym. Na Instagramie obserwuje go 170 tysięcy osób.

W najnowszym poście Piotr Stramowski wrócił do czasów wczesnej młodości i pokazał fanom, jak wyglądał jako nastolatek. Na zdjęciu widzimy młodego aktora łowiącego ryby na Mazurach.

- Miłego dnia Kochani i uśmiechajcie się ile wlezie - nawet jeżeli wydaje się Wam, że nie ma ku temu powodu. Oczywiście jest ich nieskończona ilość, tylko czasami tego nie widzimy - napisał Piotr. - Ja na przykład znalazłem to zdjęcie sprzed 20 lat i przypomniałem sobie, jak fajnie i beztrosko było być nastolatkiem. No i mordka się cieszy - dodał.

Piotr Stramowski jako nastolatek

Fotografia udostępniona przez aktora pochodzi z 2002 roku. Jak zareagowali na nią obserwatorzy artysty? W komentarzach posypały się komplementy, szczególnie od jego fanek.

- "Ideał od młodych lat", "Chłopiec z plakatu", "Uroda pozostała", "Śliczny chłopiec, chyba nie miałeś spokoju z dziewczynami", "Ciasteczko", "Od zawsze byłeś ciachem", "Jesteś dla mnie jak przysłowiowe wino", "Piękny byłeś i będziesz" - czytamy pod zdjęciem na Instagramie.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło: Instagram

Źródło zdjęcia głównego: MWmedia

Pozostałe wiadomości