Awantura w "True Love". Kuba i Filip skoczyli sobie do gardeł. "Ja się przestraszyłam"

Autor:
Justyna
Piąsta
"True Love". odc. 17. Ostra kłótnia Kuby i Filipa
"True Love". odc. 17. Ostra kłótnia Kuby i Filipa
wideo 2/7

Takiej kłótni w tej edycji "True Love" jeszcze nie było. Zaczęło się od zwyczajnej rozmowy. W pewnym momencie emocje wzięły górę i doszło do eskalacji konfliktu. O mały włos, a mogło skończyć się na bójce. Co poróżniło Kubę i Filipa?

"True Love". Co się wydarzyło w 17. odcinku?

Takiego obrotu spraw nikt w willi się nie spodziewał. Filip i Kuba usiedli na werandzie, by wyjaśnić sytuację sprzed Ceremonii Prawdy. Kuba zarzucił swojemu koledze, że ten najpierw dawał Karinie nadzieję, że stworzy z nią trwały związek, a ostatecznie to właśnie przez niego dziewczyna musiała opuścić program. Filip niewiele myśląc, wytknął Kubie hipokryzję, bo zachował się bardzo podobnie w stosunku do Oliwii. Okazał się wobec niej nielojalny i będąc w relacji, zaczął flirtować z Julią.

- Zarzucasz mi hipokryzję - zaczął nerwowo Kuba. - Na początku z Oliwią było mi bardzo dobrze. Ja tego nie ukrywałem, wszędzie powtarzałem, że Oliwia jest dobrym wyborem. Na każdej ceremonii mówiliśmy, że budujemy relację, w której jest bezpieczeństwo, zaufanie, poczucie komfortu. Nigdy ani z mojej, ani z Oliwii strony nie padło słowo miłość. Ja zrozumiałem, że to nie ta kobieta stoi obok mnie, żeby usłyszeć te słowa. Ja to zrozumiałem na ostatniej Ceremonii Miłości. Prawda jest taka, nie poczułem tego z Oliwią, co poczułem do Julii. Do Julii poczułem motyle w brzuchu i będę mówił to otwarcie - podkreślił mocno poirytowany.

Filip bronił swojego zdania. Wyjaśnił, że przed eliminacją, powiedział Karinie, jakie jest jego stanowisko i uprzedził ją, że nic do niej nie poczuł i nie wybierze jej na Ceremonii Prawdy. Kłótnia rozwijała się w niepokojącym tempie. Padło wiele przekleństw, które jeszcze bardziej zezłościły Kubę.

- Nie denerwuj mnie, bo nigdy jeszcze nikt nie wyprowadził mnie z równowagi tak, jak ty - krzyknął. - Ale po co ty się w to wpi******sz? Moja i Julii relacja to jest twoja sprawa? - zapytał retorycznie.

Afera w "True Love"

Martyna była świadkiem sytuacji. Poszła po innych uczestników, by zainterweniowali. - Bylibyście w stanie tam asystować, bo generalnie jest grubo coraz bardziej - powiedziała. - Chłopaki zaczęli powoli skakać do siebie. Ja się też przestraszyłam, bo byłam pobocznym obserwatorem - przyznała.

- Podtrzymuję, że jesteś hipokrytą. Dyskusja została w tym momencie zakończona, bo merytoryki nie ma tu żadnej, koleżko - stwierdził Filip.

W tym momencie panowie wstali i niepokojąco zbliżyli się do siebie. - Kuba darł się na Filipa. Filip śmiał mu się w twarz - skomentował Mateusz.

- Atmosfera była iście wybuchowa. Groźnie to wyglądało - dodała Agata.

Mieszkańcy willi wkroczyli między Kubę i Filipa i ich rozdzielili. Każdy z panów poszedł w swoją stronę, ale wiele wskazuje na to, że to jeszcze nie koniec konfliktu.

- Ja ogólnie nie zaczynam nigdy jakichś bójek, ale też nie dam sobie w kaszę dmuchać, tym bardziej takiemu komuś, kto stracił bardzo dużo w moich oczach - skwitował Filip.

- Pierwszy raz od dwóch tygodni zrobiłem coś w zgodzie ze sobą i jeden gościu potrafił to zniszczyć - powiedział zapłakany Kuba. - Ja nie wiem, jak teraz Julia na mnie spojrzy. Ja nie zrobiłem nic złego. Stanęliśmy sobie do gardeł, jestem tego świadomy, wiem, jak to wyglądało. Cały ten program polega na tym, żeby pójść za głosem serca. Kiedy człowiek w końcu to zrobi, to spotyka się z wrogością z każdej strony - dodał.

Kuba płacze po kłótni z Filipem Źródło: Player.pl

"True Love". Gdzie i kiedy oglądać?

Program "True Love" można oglądać od poniedziałku do piątku o godz. 20:00 na antenie TVN7. Odcinki są dostępne również na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

Pozostałe wiadomości