Małgorzata Rozenek-Majdan i Krzysztof Skórzyński w muzycznym quizie. Jak sobie poradzili?

Autor:
Oskar
Netkowski
Quiz dla prowadzących – test z hitów roku 1994!
Quiz dla prowadzących – test z hitów roku 1994!Dzień Dobry TVN
wideo 2/20

Małgorzata Rozenek-Majdan i Krzysztof Skórzyński mieli szansę wykazać się swoją wiedzą w zakresie muzyki. Sandra Hajduk-Popińska zaskoczyła naszych prowadzących muzyczną rozgrywką. Jak sobie poradzili?

Małgorzata Rozenek-Majdan i Krzysztof Skórzyński w Dzień Dobry TVN

Małgorzata Rozenek-Majdan i Krzysztof Skórzyński prowadzą Dzień Dobry TVN już drugi sezon. Para zadebiutował na antenie we wrześniu minionego roku. Od tamtej chwili tworzą zgrany duet, zyskując sympatię widzów.

- Początek był momentem, który zapierał nam dech w piersiach. Cieszę się, że weszliśmy w tryb normalnej pracy. To nie są debiuty, te pierwsze wydania. Nie denerwujemy się tak jak na początku - wspominała niedawno Małgorzata Rozenek-Majdan

Małgorzata Rozenek-Majdan i Krzysztof Skórzyński - quiz muzyczny

Sandra Hajduk-Popińska zaskoczyła naszych prowadzących i w drugiej części "show-biz info" zaserwowała im muzyczny quiz z lat 90. Na start Małgorzata i Krzysztof usłyszeli zespół All 4 One i ich kultowy przebój "I Swear". Po chwili drobnych wątpliwości, odgadli o jaką piosenkę chodzi.

Następnie Sandra Hajduk Popińska wyciągnęła z muzycznej szuflady Bryana Adamsa "Please Forgive Me". Zarówno Małgorzata, Krzysztof jak i Sandra przyznali, że niemal każdy kojarzy ten utwór.

Na zakończenie quizu usłyszeliśmy Ace of Base i ich kultowe "The Sign". Prowadzący byli zgodni i już po pierwszej nutce odgadli, o jaką piosenkę chodzi.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry Extra znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. 

Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Sandra Hajduk - Popińska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości