quiz

  quiz

  Wszystko co dobre, szybko się kończy. 1 września we wszystkich szkołach uczniowie usłyszeli pierwszy dzwonek. To oznacza, że kolejne miesiące upłyną im pod znakiem obowiązków, nauki i zadań domowych. Na pocieszenie dodamy tylko, że każdy z nas był kiedyś dokładnie w tym samym miejscu. Specjalnie dla naszych widzów Mateusz Hładki przygotował mały quiz. Rozpoznajecie te gwiazdy?

  Sopot Festival to od kilkunastu lat niezaprzeczalnie największe święto muzyki. Podczas wydarzenia na scenie podziwiać możemy najpopularniejsze gwiazd polskiej i światowej estrady. O Bursztynowego Słowika w Operze Leśnej walczyli już m.in. Ewa Farna, Edyta Górniak czy Piotr Kupicha. Jak dobrze pamiętacie kultowe koncerty? Sprawdźcie swoją wiedzę.

  Sopot Festival to wydarzenie, które przyciąga największe gwiazdy polskiej i zagranicznej sceny muzycznej. Na przestrzeni lat mogliśmy usłyszeć wykony m.in. Agnieszki Chylińskiej, Beaty Kozidrak, Maryli Rodowicz, Reni Jusis, Kayah czy Zbigniewa Wodeckiego. Ich największe hity nuciła wtedy cała Polska. Pamiętacie teksty kultowych piosenek? Sprawdźcie swoją muzyczną wiedzę.

  Céline Dion ma powody do dumy. Dokładnie 25-lat temu wypuściła album "Falling Into You". Krążek zrobił niesamowite wrażenie na fanach z całego świata, a płyta sprzedała się w ilości ponad 32 milionów egzemplarzy! Z okazji rocznicy piosenkarka opublikowała w sieci swoje zdjęcie sprzed ćwierć wieku i opatrzyła je wzruszającym opisem. My natomiast przygotowaliśmy mały quiz, w którym możecie sprawdzić, jak dobrze znacie diwę światowej sceny muzycznej.

  Ucharakteryzowany Dawid Woliński, wystawiając na próbę swoje ego, wybrał się do jednej z warszawskich galerii handlowych, by przeprowadzić test wiedzy o modzie. Trochę mu w tym pomogliśmy. Czy został rozpoznany i co myślą o nim ludzie? Czy Dawid Woliński ma do siebie dystans? Czym się zajmuje i dlaczego nieustannie robi sobie selfie?