Ivo ze "Zbuntowanego anioła" był obiektem westchnień wielu Polek. Jak dziś wygląda 50-letni gwiazdor?

Autor:
Zofia
Wierzcholska
Źródło:
cozatydzien.tvn.pl
Najbardziej oczekiwane filmy i seriale 2023 roku
Najbardziej oczekiwane filmy i seriale 2023 rokuDzień Dobry TVN
wideo 2/14

Facundo Arana był obiektem westchnień niemal wszystkich fanek serialu "Zbuntowany anioł". Przystojny Ivo, który pałał uczuciem do Milagros, granej przez Natalię Oreiro, niedługo będzie świętował 51. urodziny. Jak dziś wygląda?

Facundo Arana. Serialowa miłość lat 90.

"Zbuntowany anioł" to argentyński serial, który zachwycał polską publiczność na początku lat 2000. Historia biednej sieroty Milagros, która została służącą w bogatej rodzinie Di Carlo, chwytała za serce nie tylko starsze pokolenie. Młodsza publiczność chętnie śledziła wątek romantyczny między bohaterką graną przez Natalię Oreiro a jej domniemanym bratem Ivo, w którego wcielił się Facundo Arana.

Sukces telenoweli przeszedł najśmielsze oczekiwania i skromna produkcja z końca lat 90. wkrótce została sprzedana do ponad 80. krajów na całym świecie, a aktorzy odgrywający główne role szybko zyskali status wielkich gwiazd. Popularność "Zbuntowanego anioła" pozwoliła zarówno Natalii Oreiro, jak i Facundo Aranie rozwijać karierę. Aktor pojawił się w takich produkcjach jak m.in. "Tago, pasion morena", "009 Central", "Jesteś moim życiem" czy "Kiedy się uśmiechasz".

Facundo Arana - jak dziś wygląda?

Facundo Arana na początku 2000 r. uchodził za amanta. Dziś również wygląda intrygująco. Aktor chętnie dzieli się na swoim profilu na Instagramie zdjęciami ukazującymi jego codzienność u boku żony i trójki dzieci: Indii, Yaco i Moro.

Obok występowania w telewizji i filmach aktor realizuje swoją pasję do muzyki. W 2018 roku wydał swój pierwszy solowy, jazzowo-bluesowy album.

Artysta zaangażowany jest również w działalność charytatywną. Jest ambasadorem Fundacji Fundaleu, a także współpracuje z UNICEF-em. 31 marca będzie świętował 51. urodziny.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Zofia Wierzcholska

Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Źródło zdjęcia głównego: Lalo Yasky / Contributor/ Getty Images

Pozostałe wiadomości