Gwiazdy

Pamiętacie "Zbuntowanego anioła"? Sprawdźcie, jak dziś wygląda główny bohater serialu

Gwiazdy

Album OnlineVIDAL, JOAN/Album/East News

Mija 20 lat od premierowej emisji "Zbuntowanego anioła". Mimo upływu czasu, produkcja nadal wywołuje spore emocje wśród fanów serialu. Dziś odtwórca głównej roli męskiej obchodzi swoje 49. urodziny. Jak teraz wygląda Facundo Arana?

Serial "Zbuntowany anioł"

Choć produkcja była realizowana jedynie przez dwa lata (1998-1999), na zawsze odmieniła polskie media. Kto z nas nie pamięta Natalii Oreiro w roli Milagros "Mili" Esposito? Aktorka wcielała się w osieroconą dziewczynę, która rozpoczyna pracę jako pokojówka rodziny Di Carlo i zakochuje się w synu pana domu. Charakterystycznego Ivo Di Carlo-Miranda Rapallo zagrał wówczas Facundo Arana.

Dzięki serialowi odtwórcy głównych ról zyskali ogromną popularność w różnych zakątkach świata, gdyż miliony widzów aż z trzydziestu krajów (od Argentyny, przez Grecję, aż po Stany Zjednoczone, Filipiny oraz Izrael) śledziły z wypiekami na twarzy losy zakochanej pary.

Ivo Di Carlo, czyli Facundo Arana

Dziś serialowy Ivo, czyli Facundo Arana obchodzi swoje 49. urodziny. Urodził się 31 marca 1972 roku w Buenos Aires, jako syn hokeistki i adwokata. Ukończył dwujęzyczną hiszpańsko-angielską szkołę, po czym w wieku 15 lat uczęszczał na warsztaty aktorskie, dzięki czemu wyleczył się z chorobliwej nieśmiałości. Jako nastolatek przeszedł także chorobę nowotworową Hodgkina , która zaatakowała węzły chłonne. Jego leczenie trwało dziesięć miesięcy, a potem przez 5 lat był pod opieką lekarzy.

Na ekranie zadebiutował w 1992 roku. Przez kolejne lata występował w wielu telenowelach, za co odebrał kilka nagród. Popularność przyniosły mu seriale "Zbuntowany anioł", a także "Jesteś moim życiem" , który również ukazywał się w polskiej telewizji. Przestał grać w 2012 roku, kiedy to po pięciu latach związku ożenił się z modelką i prezenterką Maríą Susini. Od tamtej pory zajął się komponowaniem muzyki i koncertowaniem z zespołem La Caranza . Wiadomo, że od kilku lat interesuje się także trekkingiem wysokogórskim. Równocześnie wychowuje trójkę dzieci - córkę Indię oraz synów bliźniaków, Yaco i Moro.

Natalia Oreiro o fanach: "Mój mąż jest trochę zazdrosny". Zobacz wideo:

Zobacz też:

Autor: Sabina Zięba

Źródło zdjęcia głównego: Album Online

Pozostałe wiadomości