telenowela

  telenowela

  Jeszcze 20 lat temu latynoskie telenowele cieszyły się tak dużą popularnością, że na czas emisji, pustoszały ulice. Jedną z największych serialowych gwiazd była Thalía, czyli meksykańska aktorka i piosenkarka, dla której wielu traciło wówczas głowę. W jej aktorskiej karierze przełomowe okazały się tytułowe rolę w serialach "Marimar", "Maria z przedmieścia" oraz "Rosalinda". Choć trudno w to uwierzyć, od tego czasu minęły już ponad dwie dekady, a królowa latynoskich telenowel właśnie skończyła 50 lat. Jak potoczyło się jej życie po międzynarodowym sukcesie i czym zajmuje się obecnie?

  W studiu Dzień Dobry TVN o fenomenie "Dynastii" rozmawialiśmy z "człowiekiem, który obejrzał wszystkie odcinki Dynastii" - Maciejem Gudowskim oraz Karoliną Korwin-Piotrowską i Dorotą Malesą, fanką serialu i autorką bloga o Stanach Zjednoczonych "50 Shades of States". Jak ten kultowy serial wpłynął na życie Polaków? Oglądaliście? Będziecie oglądać?

  Agnieszka wyjechała do Meksyku na wymianę studencką. Postanowiła tam zostać. Iberystka i socjolożka obecnie pracuje na planach seriali. Na czym dokładnie polega jej praca? Czy jej zajęcie jest dochodowe? Jak wygląda jej dzień? W jakich produkcjach udało się Polce zagrać? Z dziennikarzem Dzień dobry TVN Ksawerym Kalickim porozmawiała Agnieszka Wieczorek, mistrzyni drugiego planu.

  Argentyńska telenowela "Violetta"od kilku lat bije rekordy popularności. Aktorzy udali się w tournee, by spotkać z się z fanami na całym świecie. Odwiedzili też Polskę. Z odtwórcami głównych ról spotkała sie Gabi Drzewiecka. W Dzień Dobry TVN gwiazdy serialu opowiedziały, jak zmieniło się ich życie od czasu, kiedy grają w telenoweli. Czy kłócą sie na planie? Kto ich wspiera? Jakie relacje mają ze swoimi fanami? W czym tkwi fenomen argentyńskiej produkcji?

  Jedna z najbardziej popularnych latynoamerykańskich aktorek na świecie. Gwiazda kultowego "Zbuntowanego anioła" - Natalia Oreiro po raz kolejny odwiedziła Polskę. Fani czekali na nią na lotnisku już od szóstej rano.