Natalia Oreiro

    Natalia Oreiro

    Jedna z najbardziej popularnych latynoamerykańskich aktorek na świecie. Gwiazda kultowego "Zbuntowanego anioła" - Natalia Oreiro po raz kolejny odwiedziła Polskę. Fani czekali na nią na lotnisku już od szóstej rano.

    Marcinowi Sawickiemu udało się spotkać z popularną aktorką i piosenkarką przed jej dzisiejszym występem we Wrocławiu. Jak zaczęła się kariera Natalii Oreiro, czy często dostaje propozycje matrymonialne i czy jej mąż jest o nią zazdrosny?

    Zapraszamy na sobotę z Dzień Dobry TVN. A w programie: Sebastian Karpiel Bułecka - świetny i "odświętny". U nas: w nastroju do prywatnych rozmów! Dawid Kwiatkowski - polski Justin Bieber. Na naszym czacie na specjalne życzenie widzów. W programie także: w roli głównej Marek Kondrat oraz gwiazda która, kocha Polskę - Natalia Oreiro! Bądźcie z nami w sobotę od 8:30! program poprowadzi duet: Rusin - Węglarczyk!

    W najbliższą sobotę w Dzień Dobry TVN będziemy gościć piosenkarkę i aktorkę Natalię Oreiro. A już teraz Natalia zaprasza na swój koncert, który odbędzie się 14 grudnia w Hali Orbita we Wrocławiu!