Gwiazdy

Ivo ze "Zbuntowanego Anioła" zmienił się nie do poznania. Zdjęcie z Glorią - serialową koleżanką jest hitem w sieci

Gwiazdy

Aktualizacja:
Dzień Dobry TVN

Facundo Arana, czyli Ivo ze "Zbuntowanego Anioła" zaskarbił sobie serca kobiet na całym świecie, a ostatnio dla swoich fanów przygotował niemałą niespodziankę. Aktor spotkał się bowiem z Gabrielą Sari, która grała Glorię w słynnej telenoweli. Ich wspólne zdjęcie stało się hitem Instagrama!

Facundo Arana jako Ivo ze "Zbuntowanego anioła"

Argentyński aktor Facundo Arana zdobył sympatię polskich widzów za sprawą postaci Iva, w którą wcielał się w telenoweli "Zbuntowany anioł". To właśnie w tym serialu stworzył niezapomniany duet z Natalią Oreiro, czyli serialową Milagros . Ich losy z zapartym tchem śledziły przed telewizorami miliony Polaków, nucąc przy tym "Cambio Dolor".

Facundo Arana zdobył wówczas serca wielu kobiet. W późniejszych latach aktor zagrał m.in. w takich serialach jak: "Yago, pasion morena", "099 Central" czy "Ojciec Coraje".

Ivo ze "Zbuntowanego anioła" nie do poznania

Dziś aktor nie przypomina już serialowego Iva. W tym roku skończył 49 lat i od czasów kultowej telenoweli bardzo się zmienił. Związał się z modelką i prezenterką telewizyjną Marią Susini, z którą doczekał się trójki dzieci, w tym bliźniąt.

Ostatnio o aktorze znów zrobiło się głośno za sprawą zdjęcie, które udostępnił na swoim Instagramie. Zapozował do niego z Gabrielą Sari, którą miłośnicy "Zbuntowanego anioła" znają jako Glorię, czyli najlepszą przyjaciółkę Milagros. Trzeba przyznać, że aktorka w ogóle się nie zmieniła, ale Facundo Arana... zobaczcie sami.

Zobacz także:

Agata Kulesza w nowym serialu "Skazana" na Playerze. Sprawdź, kiedy premiera i zobacz pierwszy zwiastun

Tomasz Kot ostrzega przed fałszywą reklamą: "Kradną twarz, a w usta wkładają słowa, które nigdy nie zostały wypowiedziane"

Beata Pawlikowska nigdy nie była na wakacjach all inclusive. "To zaprzeczenie życia"

Zobacz wideo: Natalia Oreiro o fanach: Mój mąż jest trochę zazdrosny (lektor)

Pozostałe wiadomości