Emocje po finale "Czas na show. Drag me out". "Lawina ogromnego dobra spływa ze świata"

Emocje po finale "Czas na show. Drag me out"
Znamy zwycięzców “Czas na Show. Drag me out!”
Źródło: Dzień Dobry TVN
"Czas nas show. Drag me out" dobiegł końca. We wtorek, 9 kwietnia poznaliśmy zwycięzców wielotygodniowych zmagań wyjątkowych par uczestników - złote diademy spoczęły na głowach Twojej Starej i Marcina Łopuckiego. O towarzyszących emocjach rozmawialiśmy w Dzień Dobry TVN z mentorką i finalistką Gąsiem oraz jurorką Anną Muchą.

"Czas na show. Drag me out" - finał za nami

Twoja Stara nie ukrywa, że emocje po finale jeszcze nie opadły. Z jakim odbiorem społecznym się spotkała?

- Jakaś lawina ogromnego dobra po prostu spływa ze świata. Niesamowicie dobre i ciepłe przyjęcie - opowiadała w Dzień Dobry TVN.

Jak podkreśliła Anna Mucha, udział w programie to nie tylko walka o złote diademy. - Wczoraj na antenie TVN-u ogłosiłam, że chciałabym podbić trochę tę nagrodę i ufundować kontrakt na pracę dla jednej z drag queen. Gąsiu już wie, ponieważ od razu przyszłam do niego po programie i powiedziałam, mam nadzieję, że przyjmiesz tę propozycję pracy - mówiła jurorka.

- Oczywiście, że tak - zapewniła Gąsiu.

- Jestem producentką spektakli teatralnych, w tej chwili pracuję nad dwoma projektami. Jeden jest skromniejszy, z Gąsia udziałem, a drugi "na bogato". Mam nadzieję, że wtedy rzeczywiście popłyniemy gragueeowo i ten drag będzie jaśniał pokazany na scenie, ale także w innej trochę formule - stwierdziła Anna Mucha.

"Czas na show. Drag me out" - złote diademy przyznane

Prowadząca Dzień Dobry TVN Ewa Drzyzga przyznała, że nie mogła oderwać wzroku od kreacji i make-upu w programie. - To jest sztuka, bo nie da się tego zrobić samemu - stwierdziła.

- Cała produkcja też była szkolona tego, jak w ogóle podchodzić do dragu, jak mówić o społeczności, osoby były bardzo przygotowane. Więc nie tylko ten fantastyczny koncept kostiumów Ani, ale też po prostu produkcja osoby za kamerami, one wszystkie były bardzo życzliwe i bardzo świadome tego, co robią - podkreśliła Gąsiu.

Jej marzeniem było zaprezentowanie prognozy pogody. Jak wypadła w tej roli? Zobacz materiał nasz wideo.

Mentorki z programu "Czas na Show. Drag Me Out" można spotkać na 15. LGBT+ Film Festival, który trwa w Pałacu Kultury i Nauki w od 5 do 13 kwietnia.

Wszystkie odcinki programu "Czas na Show. Drag Me Out" można oglądać na Player.pl.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz też na Player.pl.

Skocz do sklepu TVN!
Skocz do sklepu TVN!

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Luiza Bebłot

Źródło zdjęcia głównego: Ola Skowron/Dzień Dobry TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Kosmetyczka w podróży. Tych produktów nie może w niej zabraknąć
Materiał promocyjny

Kosmetyczka w podróży. Tych produktów nie może w niej zabraknąć

Jak trenować, by szybko zobaczyć efekty?
Materiał promocyjny

Jak trenować, by szybko zobaczyć efekty?