Gwiazdy

Klaudia El Dursi szczerze o hejcie: "Było kilka bardzo ciężkich tygodni, musiałam zamknąć się w sobie"

Gwiazdy


Widzowie znają Klaudię El Dursi z programów „Top Model” i „Hotel Paradise”. Podczas rozmowy na naszym Facebooku modelka opowiedziała m.in. o relacji ze swoimi synami i o tym, jak radzi sobie z hejtem. Zdradziła również, jakie ma plany zawodowe.

Klaudia El Dursi i rozłąka z synami

Klaudia El Dursi szerszemu gronu odbiorców dała się poznać dzięki udziałowi w 8. edycji programu „Top Model”. Stał się on dla niej przepustką do dalszego rozwijania kariery . W lutym tego roku zadebiutowała jako prowadząca „Hotel Paradise”. Sława jednak nie zmieniła sposobu, w jaki traktują ją jej synowie.

Wydaje mi się, że ja dla nich jestem nadal tą samą mamą, którą byłam wcześniej

- powiedziała modelka.

Wyjazd na nagranie show na Bali oznaczał dla niej długą rozłąkę z pociechami. Chłopcy cały czas się boją, że znowu będą musieli przez to przechodzić. Nawet teraz, gdy ich mama wychodzi do sklepu, jeden z nich cały czas upewnia się, że niedługo wróci.

Mam nadzieję, że już nie będą musiały przez to przechodzić i nie dopuszczę do tego, żebyśmy tak długo spędzili czas bez siebie

- obiecała „Hotel Paradise”.

Klaudia El Dursi - jak radzi sobie z hejtem

Klaudia El Dursi dzięki telewizyjnym programom stała się rozpoznawalną osobą. Na ulicy zdarza się, że podchodzą do niej fani, którzy proszą o wspólne zdjęcie. Modelka zawsze entuzjastycznie się na to zgadza.

Sława ma też niestety swoje ciemniejsze strony. Klaudia niekiedy styka się również z hejtem.

Polecałabym bardzo nie czytać tych portali plotkarskich, żeby nie wdawać się w żadne dyskusje, żeby myśleć zawsze pozytywnie i nie dopuszczać do siebie tych negatywnych opinii, negatywnych głosów, bo to faktycznie sprawia przykrość

- przyznała.

Ona sama mocno przeżywała różne negatywne komentarze, choć wydawało się jej, że jest na nie przygotowana.

Było to kilka bardzo ciężkich dla mnie tygodni, gdzie musiałam zamknąć się w sobie, zamknąć się w swoim pokoju i sama przetrawić, przeanalizować, wytłumaczyć sobie tę zaistniałą sytuację, wytłumaczyć sobie tych wszystkich ludzi, którzy tak źle piszą. (…) Było mi ciężko, ale teraz już jest dużo, dużo lepiej

- wyznała Klaudia.

Klaudia El Dursi i jej marka odzieżowa

Kilka lat temu Klaudia El Dursi założyła hurtową markę odzieżową. Jednak z biegiem czasu ta koncepcja przestała jej odpowiadać. Modelka przestała się w tym wszystkich odnajdować i nie sprawiało to jej już przyjemności.

Tę markę zamykam

- stwierdziła Klaudia.

Pojawiły się jednak nowe plany. Modelka i prezenterka pracuje już nad kolejnym autorskim projektem, tym razem nastawionym na sprzedaż detaliczną. Kolekcja prawdopodobnie ukaże się jesienią tego roku.

Zobacz także:

Nieznana oaza Agnieszki Grochowskiej. "To jest miejsce, w którym się zakochaliśmy"

Anna Lewandowska o macierzyństwie i porodach: "Pierwszy ledwo przeżyłam, drugi trwał 30 minut"

„Still standing” - pierwszy autorski singiel Viki Gabor jest już w sieci. Fani są zachwyceni

Autor: Wioleta Pyśkiewicz

Pozostałe wiadomości