Gwiazdy

Półnagie zdjęcie rozgrzało sieć - tak Edyta Herbuś świętowała 40-tkę. "Autentyczna i dzika kobiecość"

Gwiazdy

Aktualizacja:
Edyta Herbuś

Edyta Herbuś wie, jak przykuć uwagę internautów. Aktorka wiele razy pokazywała zdjęcia odsłaniające jej zgrabną figurę. Tym razem jednak naprawdę zaszalała. Urodzinowy wpis wzbudził w sieci wiele emocji nie tylko ze względu na przesłanie. Na najnowszej zmysłowej fotce gwiazda wprost kipi kobiecością. Czego życzy sobie z okazji 40-ki?

Edyta Herbuś skończyła 40 lat

Gwiazda znana jest przede wszystkim z filmów, seriali i występów tanecznych. Od lata zaskarbia sympatię fanów nie tylko poprzez występy w telewizji, ale także ze względu na dużą aktywność w social mediach. Aktorka, która od początku swojej kariery w show-biznesie słynęła ze strzeżenia życia prywatnego, z biegiem czasu zaczęła odkrywać się przed fanami w sieci.

Teraz opublikowała wyjątkowo intymny wpis z okazji urodzin, które obchodziła 26. lutego. Oprócz podziwiania zmysłowego zdjęcia fani mogli przeczytać o marzeniach, nadziejach i planach aktorki.

- Życzę ci kobieto na kolejnym etapie życia, aby nigdy nie zabrakło ci ciekawości w odkrywaniu prawdziwej siebie. Autentycznej i dzikiej kobiecości, która może mieć przecież tak wiele kolorów - napisała gwiazda.

- (...) I życzę Ci prawdziwej wolności, od oczekiwań, schematów i stereotypów, które zbyt często wpędzają kobiety w kompleksy. Życzę sobie dziś tej zarażającej innych wolności bycia sobą i dalszego podążania własną drogą, bo tylko wtedy będę mogła przekonać się kim jeszcze mogę się stać - czytamy w poście.

Edyta Herbuś - życie prywatne

Edyta Herbuś chętnie opowiada w wywiadach i social mediach o sprawach zawodowych. Jednak w odróżnieniu od innych celebrytów, nieczęsto dzieli się wydarzeniami z życia prywatnego.

W ostatnich latach w mediach było o niej głośno z uwagi na jej związki. Największe emocje wzbudził ten Mariuszem Trelińskim. Reżyser rozstał się z Edytą w 2017 r. po 6 latach związku. Na początku 2018 r. tancerka zaczęła być widywana z Piotrem Bukowieckim. Kiedy pojawili się razem na 43. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, nie spodziewała się, że wzbudzą tak ogromne zainteresowanie prasy. Podobne obrączki na palcach zakochanych wskazywały na potajemny ślub. Wkrótce gwiazda odniosła się do tych doniesień.

- Dociera do mnie wiele gratulacji z powodu mojego rzekomego ślubu. Nie mam w zwyczaju komentowania plotek, ale tym razem muszę zrobić wyjątek z szacunku do Was i tej energii, która do mnie płynie. Prawda jest taka, że obrączka, którą noszę jest pewnym bardzo osobistym wyznaniem. Dziękuje, że jesteście. Dziękuję za każdą ciepłą myśl od Was. Tak, jestem szczęśliwa. Nawet jako "nie żona" życzę Wam dużo miłości - mogliśmy wówczas przeczytać w jej wpisie.

Zobacz też:

Zobacz wideo: Edyta Herbuś: Nie wiem, czy z moim charakterem, ambicją i głodem doświadczeń kiedyś stwierdzę, że jestem spełniona

Autor: Oskar Netkowski

Pozostałe wiadomości