Gwiazdy

Weronika Rosati zawarła ugodę z byłym partnerem. Co ją do tego skłoniło? 

Dzień Dobry TVN

Gwiazdy

Weronika Rosati zawarła ugodę z byłym partnerem. Co ją do tego skłoniło? 

Dzień Dobry TVN

Weronika Rosati od kilku lat toczy batalię sądową z byłym partnerem Robertem Śmigielskim, z którym ma córkę Elizabeth. Wszystko wskazuje na to, że para doszła do porozumienia i zawarła ugodę. Dlaczego aktorka zdecydowała się na taki krok?

Weronika Rosati zawarła ugodę z Robertem Śmigielskim w Los Angeles

Aktorka Weronika Rosati i ortopeda Robert Śmigielski od lat walczyli o opiekę nad Elizabeth. W mediach pojawiły się doniesienia, że amerykański sąd odrzucił wniosek aktorki o przedłużenie zakazu zbliżania się byłego partnera do córki. Okazuje się, że prawda wygląda zupełnie inaczej. Mama Elizabeth sama bowiem zadecydowała, że ze względu na dobro córki zamknie sprawę, o czym poinformowała "Fakt".

- Przed sądem w Los Angeles została zawarta ugoda pomiędzy mną a Robertem Śmigielskim z uwagi na dobro dziecka. Treść ugody objęta jest tajemnicą – powiedziała.

Czy to oznacza zakopanie topora wojennego?

Weronika Rosati kontra Robert Śmigielski

Przypomnijmy, że Weronika Rosati od lat walczyła z Robertem Śmigielskim, któremu zarzuciła stosowanie przemocy "psychicznej, fizycznej i ekonomicznej". Były partner aktorki od początku zaprzeczał wszystkim oskarżeniom.

Aktorka i lekarz długo nie mogli dojść do porozumienia. Każde z nich walczyło o opiekę nad dzieckiem. Sąd rozstrzygnął tę kwestię dopiero w maju 2019 roku. Postanowiono, że władza rodzicielska przypadnie matce. Swego czasu Weronice Rosati udało się też wyegzekwować zakaz zbliżania się byłego partnera do ich córki Elizabeth

Wszystko wskazuje na to, że byli partnerzy najgorsze mają już za sobą. Sąd ustalił, że Robert Śmigielski może  widywać córkę jedynie w obecności kuratora.

Ugoda dotycząca opieki nad Elizabeth została zawarta w amerykańskim sądzie.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Weronika Rosati zakłada fundację, aby bronić maltretowanych kobiet

Co sądzisz o tym artykule?
57
7
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0