Gwiazdy

Ed Harris szczerze o 4. sezonie "Westworld". "Może budzić frustrację"

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Reporter:
Anna Wendzikowska
Ed Harris: „Wracamy do średniowiecza”
Ed Harris: „Wracamy do średniowiecza”Dzień Dobry TVN
wideo 2/8

Ed Harris to znany aktor, producent i scenarzysta. Fani mogą go oglądać w najnowszym sezonie serialu science fiction "Westworld". Na czym zdaniem artysty polega fenomen tej produkcji? O tym m.in. opowiedział w rozmowie z reporterką Dzień Dobry TVN Anną Wendzikowską.

Ed Harris w 4. sezonie "Westworld"

Ed Harris to amerykański aktor, producent i scenarzysta. Ma na swoim koncie wiele sukcesów - był czterokrotnie nominowany do Oscara np. za film "Apollo". Artysta gra i reżyseruje sztuki w teatrze, nie stroni też od małego ekranu. Właśnie powraca w czwartym sezonie "Westworld".

Okazuje się, że serial zdobył serca wielu widzów. Wierni fani prowadzą nawet specjalne profile w mediach społecznościowych, czy wątki na forach, w których omawiane są wszystkie szczegóły dotyczące "Westworld".

Ed Harris szczerze o prawach kobiet

Aktor tłumaczy, że choć nie śledzi ich działalności, to doskonale zdaje sobie sprawę, jak wiele osób uwielbia tę produkcję.

- Oni wiedzą wszystko, nawet więcej niż ja. Ciągle mają wiele pytań i nowe teorie. Znam wiele osób, które oszalały na punkcie pierwszego sezonu, obejrzeli drugi, a przy trzecim się poddali. Wspaniale, że tez jest grupa osób będąca z nami cały czas - tłumaczy Ed Harris. - Myślę, że sezon czwarty jest bardzo mocny - dodaje.

Od wielu dekad gatunek science fiction fascynuje widzów na całym świecie. Na czym polega jego fenomen? - Kiedy myślisz o przyszłości, to wyobrażasz sobie coś takiego, jak w naszym serialu - wyjaśnia aktor.

- Z drugiej strony, jak widzę to, co się dzieje w naszym kraju i na świecie, to mam wrażenie, że się cofamy. Zwłaszcza jeśli chodzi o prawa kobiet i wolność do decydowania o swoim ciele. Wróciliśmy do średniowiecza - wyznaje. - Ten serial uwypukla aspekty, które mogą wzbudzić frustrację - nie idziemy do przodu, może idziemy technologicznie, ale z innymi rzeczami się cofamy - podsumowuje.

Nie oglądałeś Dzień Dobry Wakacje na antenie? Pełne odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Reporter: Anna Wendzikowska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry Wakacje

Pozostałe wiadomości