Gwiazdy

Małgorzata Ohme podaje przepis na swoje popisowe danie: "To pewniak, gdy chcę komuś zaimponować"

Gwiazdy

Autor:
Karolina
Kalatzi
Reporter:
Karolina Kalatzi
Gosia Ohme o gotowaniu

Małgorzata Ohme słynie ze swojego poczucia humoru. Potrafi zarazić pozytywną energią, ale też poruszać ważne tematy. Podczas programu Dzień Dobry TVN widzowie mogą zauważyć, że lubi też spędzać czas w kuchni. To właśnie tam świetnie się odnajduje. Prywatnie nasza prowadząca przyjaźni się z jednym z szefów kuchni Andrzejem Polanem. W rozmowie z redaktorką serwisu Dzień Dobry TVN zdradziła, że wierzy w hasło "przez żołądek do serca". Podzieliła się też przepisem na swoje popisowe danie.

Małgorzata Ohme o swoim popisowym daniu

Gosia Ohme to chodzący wulkan energii, wszędzie jej pełno - śpiewa, tańczy, a nawet gotuje. W kuchni Dzień Dobry TVN pojawia się bardzo często, a to wszystko po to, by poznawać nowe smaki.

Intymne rozmowy na dziendobry.tvn.pl

Ewa Zawada o presji, marzeniach i zaburzeniach lękowych
Ewa Zawada o presji, marzeniach i zaburzeniach lękowych
wideo 2/19

W życiu prywatnym uwielbia gotować swoim najbliższym - ma nawet swoje popisowanie danie, które robi zawsze, kiedy wie, że nie może zawieść. W rozmowie z Karolią Kalatzi z serwisu dzień dobrytvn.pl zdradziła, że jej tarta podbiła serca i żołądki wielu osób.

Tarta według przepisu Małgorzaty Ohme

- Moje popisowe danie to tarta. Ma cztery warstwy i mam jeszcze taki trik, że biorę chipsy cebulowe i one później tak chrupią. Na pierwszej warstwie jest cebulka karmelizowana, potem daję szpinak, masę białkowo-jajeczną, potem suszone pomidory z gruszką i na to te chipsy. To jest pewniak, jak chcę komuś zaimponować - podkreśla prezenterka. - Robię też dobre makarony i dobre, polskie zupy - dodaje.

Małgorzata Ohme wyznała, jak skradła serce swojego partnera

Dziennikarka od dwóch lat jest szczęśliwie zakochana. Na swoich profilach w mediach społecznościowych często pozuje wraz z ukochanym. Jej obserwujący mogą zauważyć, że parę łączy wyjątkowe uczucie. Z Rafałem Jakóbiakiem zaczęła się spotykać na początku pracy w Dzień Dobry TVN. Miała wtedy mniej czasu na gotowanie, bo dużo pracowała. Dopiero po czasie jej partner odkrył, że ukochana ma prawdziwy talent kulinarny.

- Ja go naprawdę dobrze nakarmiłam. Różne rzeczy mu robiłam. On uważa, że ja dobrze gotuję - mówi Gosia.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji na Ukrainie.

Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Autor:Karolina Kalatzi

Reporter: Karolina Kalatzi

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Grochocki / East News

Pozostałe wiadomości