Gwiazdy

Grażyna Wolszczak pokazała zdjęcie po pożarze. "Nie zostało nic"

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
Grażyna Wolszczak

Grażyna Wolszczak przeżyła chwile grozy, gdy okazało się, że w budynku, w którym mieszka, wybuchł pożar. Ogień rozprzestrzenił się na 8. piętrze, w domu jej sąsiadki, kobiety z małym dzieckiem. Aktorka opisała, jak poważne są straty. Przestrzegła też fanów, by ubezpieczali swoje nieruchomości.

Pożar u Grażyny Wolszczak

Grażyna Wolszczak w mediach społecznościowych jest w stałym kontakcie z fanami. Na co dzień pokazuje kulisy swojej pracy na planach filmowych czy w teatrze, ale również jak spędza wolny czas i u niej słychać. Niestety, jeden z jej najnowszych postów jest bardzo niepokojący. Gwiazda pokazała zdjęcia i filmik z pożaru, który wybuchł w jej apartamentowcu.

Polscy aktorzy i aktorki

"W jakimś sensie byliśmy na siebie skazani"
"W jakimś sensie byliśmy na siebie skazani"Dzień Dobry TVN
wideo 2/11

Ogień rozprzestrzenił się na 8. piętrze, dwie kondygnacje wyżej znajduje się mieszkanie Grażyny Wolszczak. Lokal, w którym mieszkała matka z małym dzieckiem, doszczętnie spłonął. Aktorka opisała tę sytuację.

Grażyna Wolszczak pokazała zdjęcie po pożarze

Matka z dzieckiem straciły wszystko, ogień doszczętnie zniszczył ich mieszkanie. Teraz kobieta zdana jest na pomoc ubezpieczalni.

- Ubezpieczacie się? To nie jest post sponsorowany, to samo życie niestety! Pożar wybuchł przedwczoraj w moim domu, dwa piętra niżej… A sąsiadka - matka z małym dzieckiem - może liczyć tylko na ubezpieczyciela, że rzetelnie oszacuje straty i sprawnie dokona wypłaty. A nie zostało kompletnie nic, nawet elektrykę trzeba będzie pruć. Dbajcie o siebie! Z sąsiedzkich pogaduszek na dole (podczas akcji gaszenia, a potem oddymiania) wynikało, że nie wszyscy ubezpieczyli swoje mieszkania - napisała Wolszczak na Instagramie.

Fani zgadzają się z nią, że ubezpieczenie mieszkania jest bardzo ważne. To dbanie o swoje bezpieczeństwo w przyszłości.

"Ludzie żałują kilka stów na ubezpieczenie, a potem tracą wszystko. I zaczyna się płacz i lament. Smutne, ale prawdziwe", "Straszne, zawsze brakuje słów wobec takich zdarzeń losowych, które każdemu mogą się przytrafić", "Zdecydowanie powinno się ubezpieczać mieszkanie od ognia i innych zdarzeń losowych, np. zalania. To nie kosztuje wiele, a bardzo pomaga w takich sytuacjach", "Warto się ubezpieczyć" - czytamy opinie internautów.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości