Gwiazdy

Kasper z "Hotel Paradise" przeszedł metamorfozę. Już nie jest brunetem

Gwiazdy

Autor:
Berenika
Olesińska
"Hotel Paradise 5" - Kasper Nowakowski

Kasper Nowakowski diametralnie zmienił swój wizerunek. Uczestnik piątej edycji "Hotelu Paradise" skrócił i przefarbował włosy na bardzo jasny blond. W rozmowie z dziendobry.tvn.pl wyjaśnił, dlaczego zdecydował się na taki krok. Czy jest zadowolony z efektu?

Kasper Nowakowski z "Hotelu Paradise" przeszedł metamorfozę

W piątej edycji "Hotelu Paradise" dał się poznać jako uczestnik, który nie potrafił przed kamerami stworzyć stałej relacji. Nieustannie zmieniał partnerki i odrzucił zaloty m.in. Karoliny Skuratowskiej i Wiktorii Kozar (zwyciężczyni sezonu).

Ostatecznie po emisji programu ułożył swoje sprawy uczuciowe i ku zdziwieniu widzów związał się z inną koleżanką z show - Laurą Tarkotą, która aż do finału tworzyła parę z Grzegorzem Bartoszkiem.

"Hotel Paradise 5". Trudne dylematy uczestników

"Hotel Paradise". Trudny wybór Klaudii i Kuby
"Hotel Paradise". Trudny wybór Klaudii i Kuby
wideo 2/4

Teraz Kasper Nowakowski wiedzie beztroskie życie z ukochaną. W połowie czerwca wybrał się wraz z Laurą na wspólne wakacje do Chorwacji i skrupulatnie relacjonował wyjazd w mediach społecznościowych. Po powrocie z urlopu zaskoczył diametralną zmianą wizerunku. Opublikował zdjęcia, na których widać, że pożegnał się z ciemnym, wręcz kruczoczarnym kolorem włosów.

"Hotel Paradise 5". Kasper jest blondynem. Skąd pomysł na zmianę?

Kasper Nowakowski dokonał letniej metamorfozy i z bruneta zmienił się w blondyna o bardzo jasnym kolorze włosów. Krótko przystrzyżona fryzura wyróżnia się na tle opalenizny uczestnika "Hotelu Paradise" i mocno kontrastuje z jego czarnym zarostem i ciemną oprawą oczu.

Pomysł na przefarbowanie miał być nieplanowaną, wakacyjną decyzją. Kasper zaprezentował nowy image podczas Open'er Festival w Gdyni.

- To wpadło spontanicznie na wakacjach w Chorwacji, żeby zrobić coś fajnego na Openera. Czuję się super w nowej fryzurze - ocenił w rozmowie z dziendobry.tvn.pl i pokazał jedno z najnowszych zdjęć.

Kasper Nowakowski z "Hotelu Paradise"
Kasper Nowakowski z "Hotelu Paradise" przeszedł metamorfozę Kasper Nowakowski z "Hotelu Paradise" Źródło: materiał prywatny/Kasper Nowakowski

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Berenika Olesińska

Źródło zdjęcia głównego: materiały prasowe TVN7

Pozostałe wiadomości