kolor włosów

    kolor włosów

    Edyta Bartosiewicz od blisko trzech lat prowadzi oficjalne konto na Instagramie, gdzie można ją zobaczyć w prywatnym wydaniu. Profil piosenkarki obserwuje ponad 26 tysięcy fanów, którzy chętnie komentują jej posty. Ostatnio artystka pochwaliła się w sieci swoją metamorfozą - zmieniła kolor włosów. Nowy wizerunek przypadł do gustu jej obserwatorom, którzy chętnie komentowali nowe zdjęcie.

    Podobno mężczyźni na życiowe partnerki chętniej wybierają blondynki, a z szatynkami i brunetkami wolą się przyjaźnić. Dlaczego blondynki postrzegane są jako bardziej atrakcyjne? O stereotypach w studiu Dzień Dobry TVN rozmawialiśmy z dr. Markiem Borowińskim, specjalistą od psychologii koloru. Jak postrzega się osoby z bardzo kolorowymi włosami, a jak te z siwymi?

    Julia Kamińska zmieniła kolor włosów - teraz jest blondynką. Czy związane są z tym jakieś zmiany w jej życiu? Z aktorką rozmawiał dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

    Niemiły, nieszczery, wredny? Rudowłosi nie mają łatwego życia. Na temat rudych krążą różne opinie. Dlaczego nie jesteśmy otwarci na inność? Rudowłosi goście Dzień Dobry TVN, czyli atropolog Robert Zydel, aktor i model Marcel Borowiec oraz fryzjer Filip Galas opowiedzieli o tym czy bycie rudym jest dziś atutem, czy przeszkodą.