Agnieszka Kotońska zachwyca sylwetką w bikini. "Pracowałam na to cały rok"

Autor:
Justyna
Piąsta
rodzina Kotońskich

Agnieszka Kotońska w ciągu ostatnich lat przeszła spektakularną metamorfozę. Dawniej nie była zadowolona ze swojej figury, ale dzięki diecie i ćwiczeniom udało się jej zrzucić kilogramy i dziś z dumą prezentuje smukłe ciało. Gwiazda "Goggleboxa" pochwaliła się zdjęciem w bikini. Fani są pod wrażeniem.

Agnieszka Kotońska - metamorfoza

Agnieszka Kotońska zdobyła popularność za sprawą udziału w programie TTV "Gogglebox. Przed telewizorem", w którym występuje razem z mężem Arturem i synem Dajanem. Kiedy stawiała swoje pierwsze kroki w telewizji, wyglądała zupełnie inaczej niż teraz. Nie była zadowolona ze swojej sylwetki, dlatego postanowiła przejść metamorfozę. Droga do szczuplejszej figury wiązała się z wieloma wyrzeczeniami i ciężką pracą.

Gwiazdy programu "Gogglebox. Przed telewizorem"

Sylwia Bomba o pracy na planie Googleboxa
Sylwia Bomba o pracy na planie GoogleboxaDzień Dobry TVN/x-news
wideo 2/3

Wysiłek się opłacił, ponieważ Agnieszce udało się zrzucić ponad 30 kilogramów. Zmieniła też kolor włosów i styl ubierania, co jeszcze bardziej podkreśliło jej przemianę. Od wielu miesięcy Kotońskiej udaje się utrzymać efekt odchudzania, ale nie ukrywa, że bywały gorsze momenty, kiedy odpuszczała dietę i ćwiczenia. Miała jednak motywację, by nie zaprzepaścić swojego sukcesu.

- Metamorfoza okupiona była czasem płaczem w poduszkę. Kiedy wszyscy imprezowali, jedli i pili, ja wyciskałam siódme poty na bieżni - wyznała Agnieszka kilka miesięcy temu na Instagramie. - Nawet nie macie pojęcia, ile razy chciałam to wszystko rzucić. Szczerze, to miałam dwa potknięcia. Mówiłam, że już więcej nie dam rady, że już nie chcę, ale szybko wracałam do starych zdjęć i od razu w głowie zapalała się zielona lampka do działania. Tyle już zrobiłam, więc szkoda to wszystko zmarnować - dodała wówczas Kotońska.

Agnieszka Kotońska w bikini

Agnieszka jest dumna z tego, jak obecnie wygląda. Dowodem na to są jej najnowsze zdjęcia, na których pozuje w samym bikini.

- Cały rok pracowałam na ten efekt. Nie jest źle, mogłoby być lepiej. Jestem bardzo krytyczna co do swojej figury i osoby- przyznała Kotońska.

Fani są pod ogromnym wrażeniem jej przemiany. W komentarzach pojawiło się mnóstwo komplementów. "Mega wyglądasz", "Co za ciało", "No Aga, rozwaliłaś system", "Ja chcę takie nogi", Aguś, torpeda", "Figura sztos", "Natychmiast biorę się za siebie i lecę na siłownię" - czytamy w komentarzach.

Internautów ciekawiło, jak Agnieszka dba o siebie, by zachować efekt redukcji kilogramów. Zdradziła swój sposób. - Gdybym nie ćwiczyła i źle się odżywiała, to uwierz, wszystko poszłoby na marne. Pilnuję co jem, liczę kalorie - odpowiedziała gwiazda TTV.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie.  Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości