Gwiazdy

Ed Sheeran zachwycony piosenką polskiego zespołu. Singiel szturmem podbija sieć

Gwiazdy

Autor:
Nastazja
Bloch
Ed Sheeran promuje polski zespół

Po krótkiej przerwie powrócili na scenę z jeszcze większą energią i nowym materiałem. Zespół BEMY zaprezentował niedawno świeży singiel "6 seconds". Piosenka już od pierwszych sekund porywa do tańca, a utworem zachwyca się Ed Sheeran. Słyszeliście już wakacyjny hit?

Zespół BEMY – praca nad drugą płytą

Zespół BEMY, czyli bracia Matia i Ellie Rosińscy dali się poznać szerszej publiczności dobrych kilka lat temu. Muzycy wydali w 2016 roku debiutancki krążek, a następnie ruszyli w trasę koncertową. Gdy kariera rozpędziła się w najlepsze, wybuchła pandemia koronawirusa.

Bracia na dłuższą chwilę zniknęli z branży, by w 2022 roku wrócić z nowym materiałem. Do sieci trafił właśnie pierwszy singiel "6 seconds" zapowiadający nadchodzącą płytę. Aż trudno uwierzyć, że utwór ten przez 5 lat czekał w szufladzie. Energiczny rytm i wakacyjny vibe sprawia, że singiel ma ogromny potencjał na hit. Jesteśmy pewni, że za jakiś czas podbije wszystkie rozgłośnie radiowe.

- To otwarcie nowego rozdziału w karierze BEMY; czujemy, że mamy nową energię i wiemy, jak dbać o to, aby jej źródło szybko się nie wyczerpało - mówią artyści.

Ed Sheeran zachwyca się piosenką "6 seconds"

Podczas promocji singla Mattia i Elie publikowali w mediach społecznościowych zajawki teledysku. Nową piosenkę szybko zauważył ich znajomy z czasów studenckich – Ed Sheeran. Słynny Brytyjczyk udostępnił utwór kolegów i polecił go swoim fanom.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: JMEnternational/Getty Images

Pozostałe wiadomości