polski zespół

    polski zespół

    Pojawiły się plotki, że po wielu latach nieobecności wraca na scenę pierwszy polski girlsband - Alibabki. Postanowiliśmy sprawdzić te informacje, dlatego zaprosiliśmy do Dzień Dobry TVN członkinie zespołu: Ewę Belinę-Brzozowską, Wandę Markiewicz-Jodko, Annę Debicką-Czaplicką i Agatę Dowhań. Z Paniami powspominaliśmy też czasy, kiedy zespół święcił największe triumfy. Czy w tamtych czasach były rozpoznawalne na ulicy?

    Po ponad 2-letniej przewie zespół Dziewczyny powrócił na rynek muzyczny z nową EP-ką zatytułowaną "Absurdalni". Na scenie Dzień Dobry TVN zespół wykonał utwór o tym samym tytule, co wspomniany wyżej minialbum.

    Pamiętacie zespół "Trzynasta w Samo Południe"? Panowie brali udział w 4. edycji programu "X Factor". Po pięciu latach działalności postanowili nagrać swoją debiutancką płytę. Na scenie Dzień Dobry TVN zaprezentowali utwór "Hell Yeah" pochodzący z tego właśnie albumu.

    Aurelia to projekt złożony z pięciu muzyków, w tym wokalistki Aleksandry Wiśniewskiej. Na scenie Dzień Dobry TVN zagrali utwór "Moje zło". Singiel znajdzie się na płycie, którą zespół ma zamiar wydać pod koniec tego roku. Co myślicie o ich brzmieniu?