Dzień Matki u prowadzących Dzień Dobry TVN. Pociecha której gwiazdy zrobiła szczególną niespodziankę?

Autor:
Berenika
Olesińska
Reporter:
Adam Barabasz
Prowadzący Dzień Dobry TVN o Dniu Matki
Prowadzący Dzień Dobry TVN o Dniu MatkiDzień Dobry TVN
wideo 2/8

26 maja to jeden z najważniejszych dni w roku, w którym szczególnie doceniamy trud macierzyństwa i jednocześnie skupiamy się na pięknych aspektach tej niezwykłej roli życiowej kobiet. Jak prowadzący Dzień Dobry TVN świętują Dzień Matki? Jakie podarunki sprawiają ich rodzicielkom największą radość?

Dzień Matki. Jak prowadzący Dzień Dobry TVN celebrują to święto?

Dla Pauliny Krupińskiej-Karpiel Dzień Matki jest wyjątkowym świętem, które od siedmiu lat, czyli odkąd sama została mamą, obchodzi ze szczególną dbałością. Tradycją w jej domu są rodzinne spotkania trzech pokoleń. - To jeden z najpiękniejszych dni w roku. (...) Ja, moja córka, mój syn jedziemy do mojej mamy i jesteśmy wszyscy razem - powiedziała prowadząca Dzień Dobry TVN.

Damian Michałowski natomiast przyznał, że kiedyś był niesfornym dzieckiem, ale zawsze doceniał wszystkie mamy świata. Dziennikarz dodał, że końcówka maja jest dla niego podwójnie istotna. - Z okazji Dnia Matki ja, syneczek swojej mamusi, chciałbym złożyć wszystkim mamusiom najserdeczniejsze życzenia. (...) Moja córka urodziła się 25 maja, czyli dzień przed Dniem Matki i to jest jeden z najpiękniejszych prezentów, jaki można sobie wymarzyć - ocenił redaktor.

Dzień Matki. Ewa Drzyzga stawia na praktyczne prezenty, a Andrzej Sołtysik robi niespodzianki

Gdy Ewa Drzyzga była małą dziewczynką, dawała mamie laurki. Już jako dorosła kobieta stara się dbać o komfort i zdrowie rodzicielki, dlatego jednym z najlepszych prezentów, który ofiarowała na Dzień Matki, był karnet na basen.

- Opłacałam go co jakiś czas przez kolejny rok, a potem mama powiedziała: "Dosyć córeczko. Biorę to na siebie". I faktycznie nie ma teraz dnia, żeby nie korzystała z tego basenu. Ja jestem z tego powodu szczęśliwa, myślę, że mama tym bardziej - powiedziała Ewa Drzyzga.

Prowadząca Dzień Dobry TVN przyznała, że odkąd sama została mamą, 26 maja również może liczyć na drobne upominki. Największe wrażenie robiły na niej dotąd własnoręczne rysunki pociech. - Najbardziej na świecie wciąż tęsknię za laurkami. Mogą być prezenty takie jak kwiatki zrywane albo jakieś inne, ale te serduszka malowane, te nieporęczne błędy... - rozpływała się dziennikarka.

Andrzej Sołtysik dba o to, by każdego roku wręczyć mamie bukiet czerwonych róż. Dodatkowo wraz z kilkuletnim synkiem sprawia niespodziankę swojej żonie. - Zawsze dbam o to, żeby się umówić z synkiem Stasiem, żeby mamie zrobić prezent i żeby znalazła go w łóżeczku pod poduszką. Staś proponuje rysunek, ja coś z biżuterii, kupujemy kwiaty - ujawnia prezenter.

Co jest najlepszym podarunkiem dla mamy Filipa Chajzera? W naszym materiale wideo usłyszycie zabawną rozmowę dziennikarza ze swoją rodzicielką.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Berenika Olesińska

Reporter: Adam Barabasz

Źródło zdjęcia głównego: Jerzy Dudek, Mateusz Grochocki/East News

Pozostałe wiadomości