Gwiazdy

74-letnia matka Elona Muska w stroju kąpielowym. "Ona chce uświadomić, że wiek to tylko liczba"

Gwiazdy

Autor:
Berenika
Olesińska
Elon Musk, Maye Musk

Maye Musk to matka najbogatszego człowieka na świecie, modelka i dietetyczka. 74-latka udowadnia, że wiek nie jest żadnym ograniczeniem i bez żadnego skrępowania prezentuje swoje dojrzałe ciało w sesji zdjęciowej do prestiżowego magazynu sportowego. - Co za piękna kobieta - doceniają czytelnicy.

Maye Musk. 74-letnia matka Elona Muska pozuje w stroju kąpielowym

Sports Illustrated to prestiżowy amerykański magazyn o tematyce sportowej, na łamach którego pojawiają się zdjęcia inspirujących kobiet - głównie tych związanych z branżą show-biznesową. Każdego roku redakcja wydaje numer specjalny pisma z fotografiami modelek prezentujących stroje kąpielowe.

Tym razem do Sports Illustrated Swimsiuts zapozowały: modelka plus size azjatyckiego pochodzenia Yumi Nu, Ciara, Kim Kardashian oraz 74-letnia matka Elona Muska.

Zagraniczne gwiazdy

Wschodzące gwiazdy Hollywood
Wschodzące gwiazdy Hollywood Dzień Dobry TVN
wideo 2/10

Największe wrażenie na czytelnikach sportowego pisma zrobiły egzotyczne kadry z Maye Musk w roli głównej. Kampania przełamuje tabu i zwalcza krzywdzące stereotypy, że dojrzałość jest jakąkolwiek przeszkodą w osiąganiu zamierzonych celów. W zapowiedzi wydania specjalnego na Twitterze padło stwierdzenie, że seniorka "chce uświadomić, że wiek to tylko liczba".

Maye Musk - kariera modelki

Prawdą jest, że Maye Musk nie pojawiła się na łamach Sports Illustrated Swimsuits przypadkowo. Matka najbogatszego człowieka na świecie od lat dba o swoją formę - pracowała jako dietetyczka i spełniała się w modelingu.

- Maye Musk jest już znana jako legenda w branży modelek od ponad pięciu dekad, a teraz znalazła się na okładce #SISwim22. Musk uosabia ideę, że starzenie się nie powinno powstrzymywać Cię od realizacji marzeń - czytamy na instagramowym profilu magazynu.

Seniorka zapozowała do zdjęć między innymi w odważnym, wyciętym w talii, fioletowym stroju kąpielowym na jedno ramię, który wyróżniał się na tle innych, nieco bardziej zachowawczych wakacyjnych stylizacji.

- Co za piękna kobieta. Prawdziwa ikona - skomplementowała fanka.

- Chciałabym być tak samo wspaniała, gdy będę w jej wieku - dodała kolejna użytkowniczka Instagrama.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Berenika Olesińska

Źródło zdjęcia głównego: Jeff Kravitz / Contributor/Getty Images

Pozostałe wiadomości