Gwiazdy

Maye Musk – kim jest mama Elona Muska, najbogatszego człowieka na świecie?

Gwiazdy

Aktualizacja:
Elon Musk rozstał się z Grimes

Jej syn został okrzyknięty najbogatszym człowiekiem na świecie, a ona - mimo 72 lat - pracuje jako modelka. Czym jeszcze zajmowała się w życiu? Poznajcie niezwykła kobietę - Maye Musk, mamę Elona Muska.

Maye Musk – jak wygląda?

Maye Musk urodziła się 19 kwietnia 1948 roku w Kanadzie. Jej rodzice byli zafascynowani podróżami i odkrywaniem świata, dlatego jako młoda dziewczyna wyruszyła z nimi w podróż dookoła świata.

- Moi rodzice byli bardzo sławni, ale nigdy nie byli snobami - powiedziała kiedyś.

Maye przez pewien czas mieszkała w RPA. W wieku 21 lat została finalistką tamtejszych wyborów miss. Także w RPA poznała swojego męża, inżyniera Errola Muska, z którym ma trójkę dzieci. Niestety nie było to łatwe małżeństwo. Errol znęcał się nad Maye. Odważna kobieta postanowiła wziąć z nim rozwód, po którym została bez grosza. Przyjmowała każdą pracę, by zapewnić swoim dzieciom godne życie. Z wykształcenia Maye Musk jest dietetyczką. Uzykała dyplom magistra na University of the Free State w Bloemfonstein.

Jej prawdziwą pasją jest jednak modeling. Zobaczcie, jak pozuje niezwykła 72-latka.

Kim jest najbogatszy człowiek na świecie?

Na początku stycznia Elona Muska uznano za najbogatszego człowieka na świecie. Jego majątek szacuje się obecnie na ponad 185 miliardów dolarów .

Milarder jest dyrektorem generalnym i technicznym w SpaceX, dyrektorem generalnym i głównym architektem w Tesla Inc. Prywatnie związany z kanadyjską piosenkarką i kompozytorką Claire Boucher. Elon Musk jest ojcem siedmiorga dzieci. Zobacz wideo:

Zobacz też:

Dzieła sztuki z wycinanek. "Barwy, zamiast mieszać na palecie, wycinam z papieru"

Jak i kiedy możemy zatruć się metalami ciężkimi? "Związki rtęci mają zdolność kumulacji w mięsie ryb, ale nie tylko"

Karolina Wolińska surfuje zimą w Bałtyku, nie poszła w ślady znanego brata Dawida. "On mi zabrał walory estetyczne, a ja mu sportowe"

Autor: Anna Korytowska

Źródło zdjęcia głównego: Cover Video/x-news

Pozostałe wiadomości