seniorka

  93-letnia Betty Bromage na co dzień porusza się z balkonikiem. Dla charytatywnego celu wzniosła się w przestworza stojąc na skrzydle dwupłatowego samolotu. Wraz z maszyną wykonała pętlę.

  Wyjątkowa charyzma, oryginalne poczucie humoru i niespożyta energia to zaledwie część atutów, jakimi może pochwalić się babcia znanego youtubera, która szturmem podbiła TikToka.

  Jak przywrócić jędrność skórze? Jakie rozwiązania będą odpowiednie dla pacjentów w wieku senioralnym? Odpowiedzi na te pytania w rozmowie z dziendobry.tvn.pl udzielił ekspert medycyny estetycznej, lek. Maciej Panek.

  - Nadal chce wyglądać elegancko - komentuje wnuk solenizantki.

  Kreatywność oszustów nie zna granic, dlatego policja cały czas przypomina o zasadach ograniczonego zaufania.

  "Chce uświadomić, że wiek to tylko liczba".

  72-letnia Vienna Cammarota, 72-letnia Włoszka, wyruszyła w pieszą podróż z Wenecji do Pekinu. Planuje pokonać 22 tysiące kilometrów, przemierzając piętnaście państw. Do podjęcia wyzwania zainspirowali ją Goethe i Marco Polo. Swoją podróż określiła jako "spacer na rzecz pokoju i zjednoczenia ludzkości".

  Ile miała lat?

  16 stycznia 2005 roku trafiła do Księgi Rekordów Guinnessa jako najstarsza matka świata.

  W Zespole Dziennych Domów Pomocy w Poznaniu seniorzy szyją kolorowe poduszki. Do tej pory powstało ich już około 500. Małe, wielobarwne i mięciutkie są wprost stworzone do spania i przytulania. Dla kogo są robione?

  "Nie zgadzam się, żeby starość mnie dogoniła".