Gwiazdy

Oliwia Bieniuk pozuje w stroju kąpielowym. Fani zachwyceni: "Prawdziwa Afrodyta"

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
Oliwia Bieniuk

Oliwia Bieniuk właśnie wypoczywa na urlopie w Egipcie. W mediach społecznościowych pochwaliła się zdjęciem w skąpym stroju kąpielowym, który podkreślił jej kobiece kształty. Fani prawią jej komplementy, ale też niedowierzają, że czas tak szybko leci.

Oliwia Bieniuk - kariera

Oliwia Bieniuk jest córką Jarosława Bieniuka i Anny Przybylskiej. Od dawna cieszy się zainteresowaniem mediów, ponieważ bardzo przypomina urodą swoją zmarłą mamę, którą kochali Polacy. Oliwia stawia swoje pierwsze kroki w świecie gwiazd. Pojawia się na show-biznesowych imprezach i czerwonych dywanach, a także chętnie udziela wywiadów. Oprócz tego rozwija karierę w mediach społecznościowych jako influencerka. Na Instagramie obserwuje ją niespełna 250 tys. osób.

Praca w blogosferze

Ile zarabiają influencerzy?
Ile zarabiają influencerzy?Dzień Dobry TVN
wideo 2/3

Jakiś czas temu Bieniuk wypoczywała z rodziną na Teneryfie, a teraz ponownie spakowała walizki i poleciała do Egiptu. Korzysta z pięknej pogody i uroków regionu. Nieodłącznym elementem wakacji jest wypoczynek na plaży. Najnowsze zdjęcie Oliwii rozpaliło internautów.

Oliwia Bieniuk w stroju kąpielowym

Bieniuk pochwaliła się zdjęciem w jednoczęściowym stroju kąpielowym, podkreślającym szczupłą sylwetkę. Młoda gwiazda w tym roku będzie świętować 20. urodziny, ale zdaje się, że niektórzy fani nie wierzą, że czas tak szybko leci. Pod fotografią pojawiło się mnóstwo komplementów na temat jej figury.

- "Sztos, jak ten czas leci. Dopiero dziecko, a już kobieta. Ania na pewno jest dumna z córci", "Auć! Poparzyłam się", "Piękna", "Hot, hot, hot", "Prześliczna pani", "Normalnie kopia mamy", "Piękna figura", "Bosko wyglądasz", "Prawdziwa Afrodyta", "Ale forma" - czytamy w komentarzach.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: WMMEDIA

Pozostałe wiadomości