Gwiazdy

Agnieszka Woźniak-Starak zdradziła, jak celebruje Dzień Matki. "Dostaje ode mnie całkiem sporo prezentów"

Gwiazdy

Autor:
Adam
Barabasz
Reporter:
Karolina Kalatzi
Agnieszka Woźniak-Starak o Dniu Matki
Agnieszka Woźniak-Starak o Dniu MatkiDzień Dobry TVN
wideo 2/4
Dzień Dobry TVNAgnieszka Woźniak-Starak o Dniu Matki

Dzień Matki zbliża się wielkimi krokami, dlatego zapytaliśmy prowadzących Dzień Dobry TVN o wyjątkowe wspomnienia związane z tym świętem. Na pierwszy ogień poszła Agnieszka Woźniak-Starak. Dziennikarka zdradziła swój sposób na ten wyjątkowy dzień.

Agnieszka Woźniak-Starak o mamie

Agnieszka Woźniak-Starak nieczęsto mówi o swojej rodzinie, dlatego każda wzmianka o bliskich uwielbianej przez widzów prowadzącej wywołuję euforię wśród jej fanów. W 2020 roku dziennikarka opublikowała na swoim instagramowym profilu zdjęcie z mamą. Wówczas Internet zalała fala komentarzy na temat łączącego obie panie podobieństwa.

Oczywiście nie zabrakło sugestii, że Agnieszka i jej rodzicielka wyglądają jak siostry. Trudno się im dziwić. Obydwie mogą pochwalić się blond fryzurą i subtelnymi rysami. Wielu fanów zwracało również uwagę na niemalże identyczne spojrzenia. Tradycyjnie już Agnieszka była dość oszczędna w relacjonowaniu detali życia rodzinnego i nie zdradziła zbyt wielu szczegółów.

Agnieszka Woźniak-Starak obchodzi Dzień Matki

Agnieszka Woźniak-Starak kilkukrotnie pokazywała zdjęcia swojej mamy na swoich profilach w mediach społecznościowych. W 2020 roku przy okazji święta opublikowała zdjęcie wykonane w restauracji. Innym razem udokumentowała wizytę mamy w kamperze. Zapytaliśmy Agnieszki, czy ma jakieś szczególne wspomnienia związane z tym świętem.

- Nie pamiętam wyjątkowego Dnia Matki, ale pewnie dlatego, że moja mama ma ze mną Dzień Mamy dosyć często - powiedziała Agnieszka w rozmowie z reporterką dziendobry.tvn.pl Karoliną Kalatzi. - Bardzo ją kocham, dostaje ode mnie całkiem sporo prezentów, fajnych. Nie narzeka. Myślę więc, że Dzień Mamy warto świętować cały rok - podsumowała.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji na Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Adam Barabasz

Reporter: Karolina Kalatzi

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Grochocki / East News

Pozostałe wiadomości